رطوبت سنج دماسنج محیطی THERMO HUMIDITY METER KIMO HD-200


رطوبت سنج دماسنج محیطی THERMO HUMIDITY METER KIMO HD-200,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,kimo,کیمو,تایوان,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer,عکس,پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج دماسنج محیطی THERMO HUMIDITY METER KIMO HD-200

رطوبت سنج دماسنج حرفه ای KIMO HD-200

دستگاه رطوبت سنج HD-200 از نوع محیطی بوده و رطوبت را تا 98%  نشان می دهد. با اتصال پراب های سنجش حرارت می تواند دمای سطوح را نیز تا 1300 درجه ساتنتی گراد نمایش دهد. این دستگاه با قابلیت اتصال black ball و تبیدل به دستگاه WBGTمتر و همچنین قابلیت اتصال به کامپیوتر و پردازش اطلاعات، دستگاه رطوبت سنج حرفه ای محسوب می شود.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

 برند کیمو KIMO فرانسه نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های KIMO و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج KIMO  و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق KIMO کیمو با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج  KIMO HD-200 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج دماسنج محیطی THERMO HUMIDITY METER KIMO HD-200

رطوبت سنج دماسنج محیطی KIMO HD-200

سنجش رطوبت از 3 تا 98 % RH

سنجش دما با پراب از 200- تا 1300 درجه سانتی گراد

قابلیت اتصال پرابهای : K، J، T و PT100 و WIRELESS PT100

محاسبه نقطه شبنم DEW POINT 

دیتالاگر و دارای حافظه 8000 مقدارو حافظه min/max

Web Statistics Clicky