لوکس سنج حرفه ای کیمو kimo lux meter LX-200


نمایش در اندازه واقعی

لوکس سنج حرفه ای کیمو kimo lux meter LX-200

لوکس متر حرفه ای LX-200

 لوکس مترKIMO LX-200 با اندازه گیری 20000 لوکس و دقت اندازه گیری بالا و ذخیره مقادیر و قابلیت اتصال به کامپیوتر در سنجش شدت نور محیط به کاربر کمک می کند. دستگاه لوکس متر یا روشنایی سنج جهت سنجش شدت روشنایی و نور محیط به کار می رود. کاربرد لوکس متر در صنایع، کنترل نور تابشی به گیاهان در صنعت کشاورزی و گلخانه ها و مکان های عمومی با فضای باز یا مسقف همچون ورزشگاه ها، ادارات و مدارس می باشد.

 برند کیمو KIMO فرانسه نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش لوکس متر های KIMO و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید لوکس متر LX-200 KIMO  و آگاهی از قیمت لوکس متر فوق وانواع لوکس متر مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق کیمو KIMO با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه لوکس سنج یا نورسنج یا لایت متر نیز گفته می شود. نام آن درعربی: ضوء متر، و به انگلیسی LUX METER و LIGHT METER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت لوکس مترLX-200 KIMO به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


Notify me when available

افزودن به سبد خرید

لوکس سنج حرفه ای کیمو kimo lux meter LX-200

لوکس متر LX-200

سنجش نور تا 20000 لوکس یا 18585 fc

قابل اتصال به کامپیوتر

دارای حافظه ماگزیمم و مینیمم

Web Statistics Clicky