لوکس متر حرفه ای standard LUX METER ST-3808


لوکس متر حرفه ای standard LUX METER ST-3808 ,
نمایش در اندازه واقعی

لوکس متر حرفه ای standard LUX METER ST-3808

لوکس متر st-3808 
 

دستگاه لوکس متر یا روشنایی سنج جهت سنجش شدت روشنایی و نور محیط به کار می رود. کاربرد لوکس متر در صنایع، کنترل نور گیاهان در صنعت کشاورزی و گلخانه ها و مکان های عمومی با فضای باز یا مسقف همچون ورزشگاه ها، ادارات و مدارس می باشد. لوکس مترst-3808  با اندازه گیری  400000 لوکس و دقت اندازه گیری بالا و ذخیره 4000 مقدار و قابلیت اتصال به کامپیوتر در سنجش شدت نور محیط به عنوان یک دستگاه لوکس متر حرفه ای به کاربر کمک می کند

 برند استاندارد STANDARD هنگ کنگ نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش لوکس متر های STANDARD و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید لوکس متر STANDARD st-3808 و آگاهی از قیمت لوکس متر فوق وانواع لوکس متر مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق STANDARD استاندارد با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه لوکس سنج یا نورسنج یا لایت متر نیز گفته می شود. نام آن درعربی: ضوء متر، و به انگلیسی LUX METER و LIGHT METER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت لوکس متر st-3808   STANDARD به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


لوکس متر حرفه ای standard LUX METER ST-3808

لوکس متر ST-3808

   سنجش با واحد LUX و fc

سنجش نور تا 400000 lux

اتصال به کامپیوتر با usb 

حافظه مینیمم و ماگزیمم

Web Statistics Clicky