رطوبت سنج چوب و جامدات PIN MOISTURE METER KIMO HM-50


رطوبت سنج چوب و جامدات PIN MOISTURE METER KIMO HM-50,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,kimo,کیمو,تایوان,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer,عکس,پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج چوب و جامدات PIN MOISTURE METER KIMO HM-50

رطوبت سنج چوب کیمو HM-50

دستگاه رطوبت سنج HM-50 KIMO از نوع رطوبت سنج جامدات بوده و رطوبت چوب و دیگر مواد جامد را تا 50% نشان می دهد.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

 برند کیمو KIMO فرانسه نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های KIMO و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج KIMO HM-50 و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق KIMO کیمو با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج  HM-50 KIMO به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج چوب و جامدات PIN MOISTURE METER KIMO HM-50

نم سنج چوب و جامدات KIMO HM-50

سنجش رطوبت انواع چوب : از 9 تا 50 %RH

سنجش رطوبت گچ و سیمان و آجر : از 0 تا 15 %RH

دقت سنجش : ±1%

خاموش شدن اتومات در 20 دقیقه

ضدآب: IP54

Web Statistics Clicky