phمتر هانا hanna HI-8424


نمایش در اندازه واقعی

phمتر هانا hanna HI-8424

HI-8424    هانا PHمتر 

دستگاه اسید سنج  HI-8424  HANNA از نوع پرتابل بوده و مقدار اسیدیته و قلیائیت (PH) مایعات را از 2- تا 16 نشان می دهد. نشان دادن دما و پتانسیومتری هم از دیگر امکانات این دستگاه دقیق است.

کاربرد: PHمترها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن در سه نوع قلمی، پرتابل و رومیزی به سنجش اسیدیته مواد گوناگون می پردازند. مثلا در صنایع مواد غذایی جهت سنجش اسیدیته:  آب، لبنیات، آب میوه ها، آبلیمو، روغن ها و... در صنایع کشاورزی و گلخانه ها جهت سنجش اسیدیته: خاک ، میوه ها، عسل و ... و همچنین دیگر صنایع و آزمایشگاه های شیمیائی و پزشکی و...

 برند هانا HANNA آمریکا نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش PHسنج های HANNA و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید PHمتر HANNA HI-8424 و آگاهی از قیمت اسیدسنج فوق وانواع اسید سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق HANNA هانا با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  PH سنج ، PHمتر و اسید سنج نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس الحموضه، و به انگلیسی PH METER, میباشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت PHمتر   HI-8424 HANNA به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

 

 

جزییات بیشتر


Notify me when available

افزودن به سبد خرید

phمتر هانا hanna HI-8424

متر پرتابل هاناPH

قابلیت سنجش اسیدیته از 2- تا 16

قابلیت اندازه گیری دما از 20- تا 120 درجه سانتی گراد

قابلیت اندازه گیری پتانسیئومتری: ±mv1999

Web Statistics Clicky