ترمومتر لیزری تفنگی TAIPO IRG-2200


ترمومتر لیزری تفنگی TAIPO IRG-2200,تایپو,taipo,تایوان,ترمومترغیرتماسی,ترمومتر لیزری,ترمومتر اینفرارد,ترمومتر تفنگی,ترمو متر,ترمومتر مادون قرمز,ترمومتر دیجیتال,دماسنج لیزری,حرارت سنج لیزری,دماسنج نوری,ترمومتر نوری,فروش,خرید,قیمت,دماسنج تفنگی,نمایندگی ترمومتر
نمایش در اندازه واقعی

ترمومتر لیزری تفنگی TAIPO IRG-2200

ترمومتر لیزری تفنگی تایپو taipo IRG-2200

 

ترمومتر دیجیتالی لیزری IRG-2200

کاربرد ترمومتر لیزری IRG-2200 : این ترمومتر تفنگی دیجیتال جزء دماسنج های با کاربرد صنعتی می باشد.

این دماسنج لیزری با دقت بسیار بالا و سنجش دما تا 2200 درجه با قابلیت EMISSIVITY و اتصال به کامپیوتر، در سنجش دمای سطوح کاربرد دارد.

برند تایپو TAIPO تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دما سنج های TAIPO و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید ترمومترIRG-200 TAIPO و آگاهی از قیمت ترمومتر لیزری فوق وانواع ترمومترهای مشابه آن و دیگر محصولات TAIPO تایپو با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  حرارت سنج، دماسنج صنعتی، ترمومتر اینفرارد  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس الحراره بالاشعه تحت الحمراء، درجه الحراره ، و به انگلیسی Infrared Thermometer می باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت ترمومتر لیزری IRG-2200 TAIPO به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


ترمومتر لیزری تفنگی TAIPO IRG-2200

ترمومتر لیزری صنعتی TAIPO IRG-2200

رنج دمایی از 200 تا 2200 درجه سانتی گراد

سنجش با واحدهای سانتی گراد و فارنهایت

دقت : ±1.5 درجه

قابلیت تنظیم ضریب تابش EMISSIVITY

حافظه 4000 مقدار و ماگزیمم و مینیمم و میانگین و اختلاف مقادیر

فاصله نسبت به قطر هدف 80:1

قابلیت اتصال به کامپیوتر

چراغ بک لایت و آلارم صوتی

پاسخ دهی در 500 میلی ثانیه

 

Web Statistics Clicky