پوزیشنر پروال (Proval)


پوزیشنر پروال (Proval),پوزیشنر پروال (proval) ، پزیشنر ، پروال ، proval ، فروش ، پوزیشنر پروال ، پوزیشنر proval,پوزیشنر,positioner,پزیشنر,پوزیشنر سامسون,پوزیشنر فیشر,پوزیشنر کنترل ولو,پوزیشنر abb,پوزیشنر پنوماتیک,پوزیشنر شیر,پوزیشنر ولو
نمایش در اندازه واقعی

پوزیشنر پروال (Proval)

سیگنال ورودی  : 4-20 mA

مخصوص عملگرهای دورانی

مصرف هوا : 3LPM

- پزیشنر متداولترین وسیله ایست برای حرکت دادن یک شیر کنترلی تا یک موقعیت مشخص، به منظور کنترل یک پارامتر خاص سیال مانند: فشار ، دما، سطح و دبی.

 مبدل  ای تو پی(I/P) موجود در پوزیشنر تنها با تبدیل فرمان آنالوگ (4 تا 20 میلی آمپر)  ارسال شده توسط کنترلر به فرمان باد ، دستور میزان درصد باز یا بسته بودن شیر را ارسال میکند، ولی نمیتواند از موقعیت فعلی شیر مطلع شود. پوزیشنر پنوماتیک و پوزیشنر الکتروپنوماتیک از طریق یک بازوی فیدبک مکانیکی که به شیر پنوماتیک و یا اکچویتور پنوماتیک متصل میشوند، موقعیت مکانی باز بودن شیر را سنجش کرده و سیگنال موقعیت شیر را ارسال میکنند . اختلاف بین سیگنال انالوگ ورودی و سیگنال فیدبک، خطای عملکرد شیر می باشد که در سیستم کنترل میتوان برای بهبود عملکرد از آن استغاده نمود.

پوزیشنرها دو دسته اند: دورانی و خطی . پوزیشنر دورانی بر روی اکچویتورهای پنوماتیک دورانی که بر روی شیرها وجود دارند نصب میشوند و از طریق آنها میتوان اکچویتور و در نهایت شیر را به صورت درصدی کنترل کرد. پوزیشنر خطی که بر  روی شیرهای پنوماتیک نصب می شوند.

- طرز کار (نحوه کار) پوزیشنر: با نصب پوزیشنر بر روی شیر  یا اکچویتور و سپس با دادن ورودی سیگنال آنالوگ 4 تا 20 میلی آمپر و هوای فشرده ، میتوان به راحتی شیر را به صورت درصدی کنترل کرد.

- جهت خرید پوزیشنر و اگاهی از قیمت پوزیشنر، با شرکت تماس بگیرید.

- فروش انواع و اقسام پوزیشنرهای الکترومکانیکی با برندها ی مختلف .

- نامهای مشابه : پزیشنر، پوزیشنر کنترل ولو، پوزیشنر پنوماتیک 

Web Statistics Clicky