پوزیشنر سامسون (Samson)


پوزیشنر سامسون (Samson),پوزیشنر سامسون (samson) ، پوزیشنر ، سامسون ، samson ، فروش ، انواع و اقسام
نمایش در اندازه واقعی

پوزیشنر سامسون (Samson)


 میتوان گفت برترین سازنده پوزیشنر دنیا شرکت سامسون میباشد. این شرکت در کشور المان واقع است .پزیشنرهای سامسون در مدلهای مختلف با قابلیت های گوناگون عرضه میشوند که با توجه به نوع کاربرد، میتوان مدل مدنظر را انتخاب کرد.

برای دانلود کاتالوگهای پوزیشنر سامسون به قسمت دانلود در پایین صفحه مراجعه فرمایید.


پوزیشنر چیست؟

- پزیشنر متداولترین وسیله ایست برای حرکت دادن یک شیر کنترلی تا یک موقعیت مشخص، به منظور کنترل یک پارامتر خاص سیال مانند: فشار ، دما، سطح و دبی.

 مبدل  ای تو پی(I/P) موجود در پوزیشنر تنها با تبدیل فرمان آنالوگ (4 تا 20 میلی آمپر)  ارسال شده توسط کنترلر به فرمان باد ، دستور میزان درصد باز یا بسته بودن شیر را ارسال میکند، ولی نمیتواند از موقعیت فعلی شیر مطلع شود. پوزیشنر پنوماتیک و پوزیشنر الکتروپنوماتیک از طریق یک بازوی فیدبک مکانیکی که به شیر پنوماتیک و یا اکچویتور پنوماتیک متصل میشوند، موقعیت مکانی باز بودن شیر را سنجش کرده و سیگنال موقعیت شیر را ارسال میکنند . اختلاف بین سیگنال انالوگ ورودی و سیگنال فیدبک، خطای عملکرد شیر می باشد که در سیستم کنترل میتوان برای بهبود عملکرد از آن استغاده نمود.

پوزیشنرها دو دسته اند: دورانی و خطی . پوزیشنر دورانی بر روی اکچویتورهای پنوماتیک دورانی که بر روی شیرها وجود دارند نصب میشوند و از طریق آنها میتوان اکچویتور و در نهایت شیر را به صورت درصدی کنترل کرد. پوزیشنر خطی که بر  روی شیرهای پنوماتیک نصب می شوند.

- طرز کار (نحوه کار) پوزیشنر: با نصب پوزیشنر بر روی شیر  یا اکچویتور و نصب اهرم ان بر روی شیر (در حالت خطی) سپس با دادن ورودی سیگنال آنالوگ 4 تا 20 میلی آمپر و هوای فشرده ، میتوان به راحتی شیر را به صورت درصدی کنترل کرد.


- جهت خرید پوزیشنر و اگاهی از قیمت پوزیشنر، با شرکت تماس بگیرید.

- فروش انواع و اقسام پوزیشنرهای الکترومکانیکی با برندها ی مختلف .


- نامهای مشابه : پزیشنر، پوزیشنر کنترل ولو، پوزیشنر پنوماتیک 

جزییات بیشتر

Web Statistics Clicky