سنسور فشار دیافراگمی اتکAtek(ترک)


سنسور فشار دیافراگمی اتکAtek(ترک),سنسور فشار دیافراگمی اتک,atek,سنسور فشارatek,فروش,انواع,اقسام,فروش انواع و اقسام سنسور فشار,هوا,آب,روغن,گاز,قیمت,چیست,کاربرد,ترانسمیتر فشار,ترانسمیتر اختلاف فشار,سطح,دیفرانسیلی,دیجیتال,الکترونیک
نمایش در اندازه واقعی

سنسور فشار دیافراگمی اتکAtek(ترک)

 ترانسمیتر فشار دیافراگمی اتک ساخت کشور ترکیه می باشد. این مدل سنسور در .رنج های فشاری این  100mbar تا 600bar میباشد و دارای خروجی آنالوگ جریانی (4 تا 20 میلی آمپر) و یا جریانی(0 تا 10 ولت) می باشد.


برای دریافت مشخصات محصول به قسمت اطلاعات بیشتر در پایین همین صفحه و برای دریافت کاتالوگ محصول به قسمت دانلود این صفحه مراجعه فرمایید.


سنسور فشار دیافراگمی چیست؟ 

سنسور فشار انواع مختلفی دارد که بسته به نوع مکانیزم عملکرد و رنج سنجش آنها میباشد از جمله : سنسور فشار نسبی، سنسور فشار مطلق، سنسور فشار وکیوم(خلا)، سنسور فشار دیافراگمی، سنسور فشار دیفرانسیلی(ترانسمیتر اختلاف فشاری).

سنسور فشار دیافراگمی به منظور جلوگیری از تماس سیال با فلز سنسور مورد استفاده قرار می گیرد. در این سنسورها سیال با یک صفحه فلزی که روی سنسور را پوشیده است در تماس قرار میگیرد . این سنسورهای فشار در صنایع بهداشتی،صنایع غذایی و صنایع دارویی کاربرد فراوان دارد. 


 برای انتخاب یک سنسور فشار به نکات زیر دقت کنید:

1- نوع سنسور فشار- مطلق ، نسبی، وکیوم، دیافراگمی و ...

2- رنج سنجش فشار 

3-خروجی سنسور


 برای آگاهی از قیمت سنسور فشار با شرکت تماس بگیرید.


 نامهای مشابه : سنسور فشار سنج آب، سنسور فشار سنج هوا، سنسور فشارسنج سوخت، سنسور فشار سنج گاز، سنسور فشار سنج مایعات، سنسور فشار ترانسدیوسر، سنسور فشار الکترونیک،ترانسدیوسر اختلاف فشار.سنسور فشار قلمی

جزییات بیشتر


سنسور فشار دیافراگمی اتکAtek(ترک)

مدل :BT-214       

نوع

Diaphragm

رنج سنجش

100mbar…400bar

خروجی

4-20mA

0-10VDC

تغذیه

24VDC

دمای کاری

-40°C…120°C

IP

65


Web Statistics Clicky