رطوبت سنج محیطی HUMIDITY METER TES-1360A


رطوبت سنج محیطی HUMIDITY METER TES-1360A,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,tes,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج محیطی HUMIDITY METER TES-1360A

رطوبت سنج محیطی TES-1360A

دستگاه رطوبت سنج TES-1360A از نوع محیطی بوده و رطوبت محیط را تا 95% نشان می دهد.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

 برند TES تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های ارزان قیمت TES و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج TES-1360A  و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دفیق TES با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج  TES-1360A به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج محیطی HUMIDITY METER TES-1360A

رطوبت سنج TES-1360A

 

 

رنج اندازه گیری رطوبت

10 تا 95 %

دقت اندازه گیری رطوبت

±3%

رنج اندازه گیری دما

 20- تا 60 درجه

واحدهای اندازه گیری دما

سانتی گراد / فارنهایت

نقطه شبنم و دمای تر

دارد

حافظه

 حافظه 99 مقدار

قابلیت

 مناسب برای لابراتورها و کنترل کیفیت و تهویه هوا

Web Statistics Clicky