رطوبت سنج محیطی پرینتردار HUMIDITY METER TES-1362


رطوبت سنج محیطی پرینتردار HUMIDITY METER TES-1362,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,tes,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج محیطی پرینتردار HUMIDITY METER TES-1362

THERMO-HUMIDITY METER TES-1362

دستگاه رطوبت سنج TES-1362 از نوع  محیطی بوده و رطوبت محیط را تا 95% نشان داده و دمای محیط و دمای سطوح را نیز در یک زمان سنجیده و مقادیر سنجیده شده را در فواصل زمانی دلخواه پرینت می دهد.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

 برند TES تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های ارزان قیمت TES و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج TES-1362  و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق TES با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج   1362-  TES به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج محیطی پرینتردار HUMIDITY METER TES-1362

رطوبت دماسنج محیطی TES-1362

رنج اندازه گیری رطوبت

از 10 تا 95%

دقت اندازه گیری رطوبت

 ±3%

رنج اندازه گیری دما

دمای محیط از 20- تا 60 درجه سانتی گراد

دمای سطوح تا 1300 درجه سانتی گراد

واحدهای اندازه گیری دما

 سانتی گراد/ فارنهایت

نقطه شبنم و دمای تر

 تعیین نقطه شبنم دارد

حافظه

حافظه مینیمم و ماگزیمم مقادیر

DATA HOLD

قابلیت

پرینت از مقادیر داده ها در فواصل زمانی تعیین شده

به همراه

 پراب های دما و رطوبت و کیف حمل و کاغذ پرینتر

Web Statistics Clicky