ترمو رطوبت سنج محیطی MIC 98873


ترمو رطوبت سنج محیطی MIC 98873,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,mic,استاندارد,تایوان,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

ترمو رطوبت سنج محیطی MIC 98873

رطوبت سنج دماسنج محیطی MIC98873

دستگاه رطوبت سنج دیجیتال پرتابل  98873 MIC از نوع محیطی بوده و رطوبت محیط را تا 99.9% نشان می دهد.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

 برند MIC تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های ارزان قیمت MIC و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج 98873 MIC و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق MIC با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج   98873 MIC به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


ترمو رطوبت سنج محیطی MIC 98873

ترمورطوبت سنج MIC98873

 

رنج اندازه گیری رطوبت

از 0.1 تا 99.9 درصد

دقت اندازه گیری رطوبت

±3%

رنج اندازه گیری دما

20- تا 50 درجه سانتی گراد

واحدهای اندازه گیری دما

 

نقطه شبنم و دمای تر

 دارد

حافظه

 حافظه 99 مقدار و مینیمم و ماگزیمم و میانگین مقادیر

قابلیت

 قابل اتصال به کامپیوتر توسط usb   

آلارم هشدار مقادیر بالا و پاتیین

به همراه

 کابل و سی دی نرم افزار

 

Web Statistics Clicky