رطوبت سنج دماسنج ارزان محیطی TAIPO H993-T


رطوبت سنج دماسنج ارزان محیطی TAIPO H993-T,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,taipo,تایپو,تایوان,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج دماسنج ارزان محیطی TAIPO H993-T

THERMO HUMIDITY METER TAIPO H993-T

دستگاه رطوبت سنج H993-T TAIPO از نوع محیطی بوده و رطوبت محیط را تا 99% و دمای محیط را تا 50 درجه نشان می دهد. این رطوبت سنج دیجیتال با اندازه کوچک و قیمت مناسب دستگاهی پرکاربرد میباشد.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

 برند TAIPO تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های ارزان قیمت TAIPO و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج H993-T TAIPO و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق TAIPO با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج H993-T TAIPO به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


رطوبت سنج دماسنج ارزان محیطی TAIPO H993-T

ترمو رطوبت سنج تایپو TAIPO H993-T

رنج اندازه گیری رطوبت

از 5  تا 99 درصد

دقت اندازه گیری رطوبت

±3%

رزولوشن نمایش رطوبت

0.1

رنج اندازه گیری دما

10- تا 50 درجه سانتی گراد

واحدهای اندازه گیری دما

سانتی گراد و فارنهایت 

نقطه شبنم و دمای تر

----

حافظه

 حافظه مینیمم و ماگزیمم مقادیر

قابلیت

datahold

صفحه نمایش LCD و نمایش همزمان دما و رطوبت محیط

ابعاد به میلیمتر

221 * 78 * 35

 

Web Statistics Clicky