دیتالاگر رطوبت و دما TAIPO THD100-A


دیتالاگر رطوبت و دما TAIPO THD100-A,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,دیتالاگر,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,taipo,تایپو,تایوان,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

دیتالاگر رطوبت و دما TAIPO THD100-A

ثبات دما و رطوبت USB تایپو

دستگاه دیتالاگر رطوبت و دمای THD100-A TAIPO از نوع دیتالاگر محیطی USB بوده و قادر است رطوبت و دما محیط را در بازه های زمانی مشخص تا 32256 مقدار ثبت کرده و توسط کامپیوتر نشان دهد.

کاربرد: دیتالاگرها در صنعت و تحقیقات صنعتی و گلخانه ها و آزمایشات بیولوژیک و هواشناسی کاربرد فراوان دارند. دیتالاگرهای دیجیتال انواع مختلف آنها به ثبت پارامترهایی همچون دما، رطوبت، نور، صدا، لرزش و دیگر پارامترهای فیزیکی میپردازند.

 برند TAIPO تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های ارزان قیمت TAIPO و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید دیتالاگر رطوبت/دمای THD100-A TAIPO و آگاهی از قیمت دیتالاگر فوق وانواع ثبات های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق  TAIPO با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  ثبات (ثبت کننده)  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مسجل البیانات، و به انگلیسی  TEMP/HUMIIDITY DATALOGGER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت دیتالاگر THD100-A TAIPO به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


دیتالاگر رطوبت و دما TAIPO THD100-A

TEMP/HUMIDITY DATALOGGER TAIPO THD100-A

رنج اندازه گیری رطوبت

از 0  تا 100 درصد

رنج اندازه گیری دما

30- تا 80 درجه سانتی گراد

ذخیره اطلاعات

32256 مقدار

حافظه

 حافظه مینیمم و ماگزیمم مقادیر

قابلیت

دارای صفحه نمایش

دارای هشدار نوری و آلارم صوتی قابل تنظیم برای مقادیر بالا و پایین

ابعاد به میلیمتر

126 *28 * 22

وزن

49 گرم

به همراه

باطری، محافظ، پایه دیوارکوب،  CD نرم افزار

Web Statistics Clicky