ترموویژن (دوربین حرارتی) حرفه ای THERMOVISION CEM DT-9875


ترموویژن (دوربین حرارتی) حرفه ای THERMOVISION CEM DT-9875 ,ترموویژن,دوربین ترموویژن,دوربین حرارتی,دوربین ترموگرافی,تصویربردار حرارتی,گرمانگار دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,مادون قرمز,صنعتی,cem,پرتابل,عکس,آنلاین,thermovision,thermographic imaging camera
نمایش در اندازه واقعی

ترموویژن (دوربین حرارتی) حرفه ای THERMOVISION CEM DT-9875

دوربین ترموگرافی CEM DT-9875

دستگاه ترموویژنDT-9875 CEM مقدار حرارت محیط را از 20-  تا 400 درجه سانتی گراد نشان می دهد. ان گرمانگار با صفحه نمایش 3.5 اینچی TFT و رزولوشن 120*160 مگا پیکسل، ذخیره اطلاعات و قابلیت اتصال به کامپیوتر، ضریب تشعشع قابل تنظیم و کارت حافظه 4 گیگا بایتی یک دستگاه ترموویژن دیجیتال حرفه ای است.

کاربرد: دستگاههای ترموویژن یا دوربین های ترموگرافی با بررسی امواج مادون قرمز ساطع شده از سطوح یا تجهیزات الکتریکی و صنعتی، بدون قطع و وصل کردن قطعات، ضمن مقایسه دمای هدف با دمای محیط، نقاط داغ را شناسایی کرده و نمایش می دهد. دوربین ترموویژن در بررسی اختلالات شبکه برق قدرتی و چک کردن مدارها، عایق ها و دستگاههای صنعتی و نیز در بازرسی ساختمان ها و کارخانجات نفت و گاز و فولاد و خودروسازی و... بکار می روند.

 برند CEM تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش ترموویژن های CEM و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید ترموویژن CEM  و آگاهی از قیمت دوربین حرارتی فوق وانواع دوربین های حرارتی مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق CEM با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه گرمانگار یا تصویربردار حرارتی نیز گفته می شود. نام آن درعربی: آله تصویر الحراری یا کامیرا الحراری، و به انگلیسی thermovision camera، یا thermographic camera یا thermal imaging camera  می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت ترموویژن cem DT-9875 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


ترموویژن (دوربین حرارتی) حرفه ای THERMOVISION CEM DT-9875

دوربین ترموگرافی CEM DT-9875

دمای قابل اندازه گیری : 20- تا 400 درجه سانتی گراد

دقت اندازه گیری دما : ±2 درجه سانتی گراد

کمترین و بیشترین دمای محیط کار : 20- تا 50 درجه سانتی گراد

دارای دو رنج اندازه گیری

رزولوشن 120*160 مگا پیکسل

میدان دید یا FOV : 22.6*29.8 درجه

ضریب تشعشع قابل تنظیم

صفحه نمایش TFT 3.5 اینچی

کارت حافظه 4 گیگا بایتی

ذخیره 1000 تصویر با فرمت JPEG

Web Statistics Clicky