ویدئو بروسکوپ (دروبین بازرسی) VIDEO BORESCOPE CEM BS-150


ویدئو بروسکوپ (دروبین بازرسی) VIDEO BORESCOPE CEM BS-150,ویدئو بروسکوپ,دوربین بازرسی,فایبر اسکوپ,ویدئو اسکوپ,بور اسکوپ,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,صنعتی,cem,پرتابل,عکس,آنلاین,video borescope,fiber scope
نمایش در اندازه واقعی

ویدئو بروسکوپ (دروبین بازرسی) VIDEO BORESCOPE CEM BS-150

ویدئو بروسکوپ BS-150

دستگاه ویدئو بروسکوپ BS-150 CEM  با پراب یک متری و قطر 17 میلیمتر و صفحه نمایش 3.2 اینچی و رزولوشن 320*240 پیکسل و ذخیره سازی فیلم و عکس و همچنین دارا بودن کارت حافظه و قابلیت اتصال به کامپیوتر جزء ویدئو اسکوپ های پرکاربرد است.

کاربرد: دستگاههای ویدئو بروسکوپ  یا دوربین های بازرسی جهت دیدن و تصویر برداری از اماکن دور از دسترس بکار مییرود. مثلا در بازرسی از دستگاههای صنعتی و نیز در بازرسی ساختمان ها و همچنین کارخانجات نفت و گاز و فولاد و خودروسازی ، تعمیرگاههای مجاز خودرو و... بکار می روند.

 برند CEM تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش ویدئو بروسکوپ های CEM و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید ویدئو بروسکوپ CEM BS-150 و آگاهی از قیمت ویدئو بروسکوپ فوق وانواع فایبر اسکوپ های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق CEM با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه ویدئو اسکوپ، بور اسکوپ، فایبر اسکوپ یا دوربین بازرسی گفته می شود. به انگلیسی VIDEO BORESCOPE یا  FIBER SCOPE  می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت ویدئو بروسکپ cem BS-150 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


ویدئو بروسکوپ (دروبین بازرسی) VIDEO BORESCOPE CEM BS-150

دوربین بازرسی CEM BS-150

صفحه نمایش 3.2 اینچ TFT

رزولوشن تصویر 320* 240 پیکسل

بیشترین میزان فریم در ثانیه : 30 فریم

فرمت ذخیره عکس : JPG

فرمت ذخیره فیلم: 3GP

طول پراب : 1متر

فاصله رویت هدف : 5 تا 15 سانتی متر

زاویه دید : 68 درجه

کارت حافظه : 8 گیگا بایت

کابل USB جهت اتصال به کامپیوتر

خروجی تلویزیون PAL/NTSC

زبان انگلیسی ، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی

IP67

Web Statistics Clicky