آمونیاک سنج محلول در آب پرتابل hanna HI-700


آمونیاک سنج محلول در آب پرتابل hanna HI-700,فسفات سنج,نیترات سنج,آمونیاک سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,کلسیم سنج,صنعتی,hanna,هانا آمریکا,اسیدیته,قلیایی,پرتابل,آزمایشگاهی,عکس,آنلاین,online,باز,فسفرسنج,فتومتر,کربنات کلسیم سنج,اسید
نمایش در اندازه واقعی

آمونیاک سنج محلول در آب پرتابل hanna HI-700

سنجشگر آمونیاک محلول در آب HANNA HI-700

دستگاههای سنجش مواد محلول در آب و کیفیت سنجی پارامترهای شیمیایی آب  با نشان دادن مقدار موجود از هر ماده شیمیائی مشخص در آب در تعیین کیفیت آب در تصفیه خانه ها، آکواریوم ها و استخرهای پرورش ماهی، گلخانه های صنعتی و دامپروریها و مراکز پرورش طیور و... کاربرد دارد.

آمونیاک سنج HI-700 HANNA از نوع پرتابل بوده و مقدار یونهای آمونیاک موجود در آب را به طریق فتومتری از 0.00 تا 3.00 ppm نشان می دهد. کاربرد آسان، قیمت ارزان و حجم کوچک این دستگاه استفاده از آن را بسیار راحت و مقرون به صرفه نموده است.

 برند هانا HANNA آمریکا نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش سنج های HANNA و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید آمونیا سنج  hi-700 HANNA و آگاهی از قیمت آمونیا سنج فوق وانواع سنجشگرهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق HANNA هانا با شرکت تماس بگیرید.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت hi-700  HANNA به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


آمونیاک سنج محلول در آب پرتابل hanna HI-700

ammonia checker hanna HI-700

رنج اندازه گیری : 0.00 تا 3.00 ppm

دقت اندازه گیری : 0.05 ppm

منبع نور نشانگر: لامپ سیلیکونی

Web Statistics Clicky