کلسیم سنج پرتابل هانا hanna HI-758


کلسیم سنج پرتابل هانا hanna HI-758,فسفات سنج,نیترات سنج,آمونیاک سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,کلسیم سنج,صنعتی,hanna,هانا آمریکا,اسیدیته,قلیایی,پرتابل,آزمایشگاهی,عکس,آنلاین,online,باز,فسفرسنج,فتومتر,کربنات کلسیم سنج,اسید
نمایش در اندازه واقعی

کلسیم سنج پرتابل هانا hanna HI-758

کلسیم سنج دیجیتالHANNA HI-758

دستگاههای سنجش مواد محلول در آب و کیفیت سنجی پارامترهای شیمیایی آب  با نشان دادن مقدار موجود از هر ماده شیمیائی مشخص در آب در تعیین کیفیت آب در تصفیه خانه ها، آکواریوم ها و استخرهای پرورش ماهی، گلخانه های صنعتی و دامپروریها و مراکز پرورش طیور و... کاربرد دارد.

کلسیم سنج HI-758 HANNA از نوع پرتابل بوده و مقدار کلسیم موجود در آب را به طریق فتومتری از 200 تا 600 ppm نشان می دهد. کاربرد آسان، قیمت ارزان و حجم کوچک این دستگاه استفاده از آن را بسیار راحت و مقرون به صرفه نموده است.

 برند هانا HANNA آمریکا نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش سنج های HANNA و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید کلسیم سنج hi-758 HANNA و آگاهی از قیمت سنج فوق وانواع سنجشگرهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق HANNA هانا با شرکت تماس بگیرید.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت HI-758 HANNA به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


کلسیم سنج پرتابل هانا hanna HI-758

کلسیم سنج هانا HANNA HI-758

رنج سنجش : 200 تا 600oom

دقت: 1 ppm

منبع نور آشکارساز: لامپ سیلیکونی

Web Statistics Clicky