کربنات کلسیم سنج محلول در آب hanna HI-755


کربنات کلسیم سنج محلول در آب hanna HI-755,فسفات سنج,نیترات سنج,آمونیاک سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,کلسیم سنج,صنعتی,hanna,هانا آمریکا,اسیدیته,قلیایی,پرتابل,آزمایشگاهی,عکس,آنلاین,online,باز,فسفرسنج,فتومتر,کربنات کلسیم سنج,اسید
نمایش در اندازه واقعی

کربنات کلسیم سنج محلول در آب hanna HI-755

MARINE ALKALINITY HANNA HI-755

دستگاههای سنجش مواد محلول در آب و کیفیت سنجی پارامترهای شیمیایی آب  با نشان دادن مقدار موجود از هر ماده شیمیائی مشخص در آب در تعیین کیفیت آب در تصفیه خانه ها، آکواریوم ها و استخرهای پرورش ماهی، گلخانه های صنعتی و دامپروریها و مراکز پرورش طیور و... کاربرد دارد.

کربنات کلسیم سنج HI-755 HANNA از نوع پرتابل بوده و مقدار مواد قلیایی  موجود در آب را به طریق فتومتری از 0 تا 300 PPM نشان می دهد. کاربرد آسان، قیمت ارزان و حجم کوچک این دستگاه استفاده از آن را بسیار راحت و مقرون به صرفه نموده است.

 برند هانا HANNA آمریکا نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش کیفیت سنج های محلول در آب  HANNA و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید کربنات کلسیم سنج HANNA HI-755 و آگاهی از قیمت قلیاسنج فوق وانواع سنجشگرهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق HANNA هانا با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه در انگلیسی  MARINE ALKALINITY میگویند.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت HI-755 HANNA به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


کربنات کلسیم سنج محلول در آب hanna HI-755

کربنات کلسیم سنج هانا HANNA HI-755

رنج سنجش : 0 تا 300 ppm

دقت نمایش : 1ppm

دقت محاسبه : +-5%

منبع نور آشکارساز: لامپ سیلیکون

 

 

Web Statistics Clicky