فسفات سنج پرتابل هانا hanna HI-713


فسفات سنج پرتابل هانا hanna HI-713,فسفات سنج,نیترات سنج,آمونیاک سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,کلسیم سنج,صنعتی,hanna,هانا آمریکا,اسیدیته,قلیایی,پرتابل,آزمایشگاهی,عکس,آنلاین,online,باز,فسفرسنج,فتومتر,کربنات کلسیم سنج,اسید
نمایش در اندازه واقعی

فسفات سنج پرتابل هانا hanna HI-713

ACCURATE PHOSPHATE MEASUREMENT HANNA HI-713

دستگاههای سنجش مواد محلول در آب و کیفیت سنجی پارامترهای شیمیایی آب  با نشان دادن مقدار موجود از هر ماده شیمیائی مشخص در آب در تعیین کیفیت آب در تصفیه خانه ها، آکواریوم ها و استخرهای پرورش ماهی، گلخانه های صنعتی و دامپروریها و مراکز پرورش طیور و... کاربرد دارد.

فسفات سنج HI-713 HANNA از نوع پرتابل بوده و مقدار فسفات موجود در آب را به طریق فتومتری از 0.00 تا 2.50 ppm نشان می دهد. کاربرد آسان، قیمت ارزان و حجم کوچک این دستگاه استفاده از آن را بسیار راحت و مقرون به صرفه نموده است.

 برند هانا HANNA آمریکا نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش سنج های HANNA و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید فسفات سنج HANNA hi-713 و آگاهی از قیمت فسفات سنج فوق وانواع سنجشگرهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق HANNA هانا با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  در انگلیسی PHOSPHATE MEASUREMENT میگویند.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت hi-713  HANNA به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


فسفات سنج پرتابل هانا hanna HI-713

کیفیت سنج مواد محلول در آب (فسفات سنج) هانا hanna hi-713

رنج سنجش 0.00 تا 2.50 ppm

دقت نمایش : 0.01 ppm

دقت محاسبه : +-4%

منبع آشکارساز نوری:لامپ سیلیکون

Web Statistics Clicky