آهن سنج محلول در آب hanna HI-721


آهن سنج محلول در آب hanna HI-721,فسفات سنج,نیترات سنج,آمونیاک سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,کلسیم سنج,صنعتی,hanna,هانا آمریکا,اسیدیته,قلیایی,پرتابل,آزمایشگاهی,عکس,آنلاین,online,باز,آهن سنج,فتومتر,کربنات کلسیم سنج,اسید
نمایش در اندازه واقعی

آهن سنج محلول در آب hanna HI-721

IRON MEASUREMENT HANNA HI-721

دستگاههای سنجش مواد محلول در آب و کیفیت سنجی پارامترهای شیمیایی آب  با نشان دادن مقدار موجود از هر ماده شیمیائی مشخص در آب در تعیین کیفیت آب در تصفیه خانه ها، آکواریوم ها و استخرهای پرورش ماهی، گلخانه های صنعتی و دامپروریها و مراکز پرورش طیور و... کاربرد دارد.

فروسنج یا آهن سنج hi-721 HANNA از نوع پرتابل بوده و مقدار آهن  موجود در آب را به طریق فتومتری از 0.00 تا 5.00 ppm نشان می دهد. کاربرد آسان، قیمت ارزان و حجم کوچک این دستگاه استفاده از آن را بسیار راحت و مقرون به صرفه نموده است.

 برند هانا HANNA آمریکا نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش سنج های HANNA و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید آهن سنج HANNA و آگاهی از قیمت کیفیت سنج فوق وانواع سنجشگرهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق HANNA هانا با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه در انگلیسی  iron measurement میگویند.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت hi-721 HANNA به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


آهن سنج محلول در آب hanna HI-721

آهن سنج محلول در آب hanna hi-721

رنج سنجش : 0.00 تا 5.00 ppm

دقت نمایش : 0.01ppm

دقت سنجش : +-2%

منبع نور آشکارساز: لامپ سیلیکون

Web Statistics Clicky