فسفر سنج پرتابل hanna HI-736


فسفر سنج پرتابل hanna HI-736,فسفات سنج,نیترات سنج,آمونیاک سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,کلسیم سنج,صنعتی,hanna,هانا آمریکا,اسیدیته,قلیایی,پرتابل,آزمایشگاهی,عکس,آنلاین,online,باز,فسفرسنج,فتومتر,کربنات کلسیم سنج,اسید
نمایش در اندازه واقعی

فسفر سنج پرتابل hanna HI-736

PHOSPHORUS MEASUREMENT HANNA HI-736

دستگاههای سنجش مواد محلول در آب و کیفیت سنجی پارامترهای شیمیایی آب  با نشان دادن مقدار موجود از هر ماده شیمیائی مشخص در آب در تعیین کیفیت آب در تصفیه خانه ها، آکواریوم ها و استخرهای پرورش ماهی، گلخانه های صنعتی و دامپروریها و مراکز پرورش طیور و... کاربرد دارد.

فسفرسنج HI-736 HANNA از نوع پرتابل بوده و مقدار فسفر موجود در آب را به طریق فتومتری از 0 تا 200 ppb نشان می دهد. کاربرد آسان، قیمت ارزان و حجم کوچک این دستگاه استفاده از آن را بسیار راحت و مقرون به صرفه نموده است.

 برند هانا HANNA آمریکا نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش سنج های HANNA و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید فسفرسنج HANNA hi-736 و آگاهی از قیمت فسفرسنج فوق وانواع سنجشگرهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق HANNA هانا با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه در انگلیسی PHOSPHORUS MEASUREMENT میگویند.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت hi-736 HANNA به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


فسفر سنج پرتابل hanna HI-736

سنجشگر فسفرمحلول در آب هانا hanna HI-736

رنج سنجش: 0 تا 200 ppb

دقت نمایبش : 1ppb

دقت سنجش : +-5%

منبع نور آشکارساز : لامپ سیلیکون

Web Statistics Clicky