لول سنج راداری Endress+Hauser


لول سنج راداری Endress+Hauser,سطح سنج راداری,لول ترانسمیتر,رادار,اندرس هازر,endress+hauser,لول سنج,ترانسمیتر سطح,انواع,میله ای,گاید
نمایش در اندازه واقعی

لول سنج راداری Endress+Hauser

Radar Level Transmitter

سطح سنج راداری اندرس هازر ساخت کشور آلمان میباشد. این لول ترانسمیترها با فواصل سنس مختلف و نیز با مشخصات تکنیکی متنوع عرضه میگردند.

برای مشاهده اطلاعات فنی لول سنج راداری به قسمت اطلاعات بیشتر و برای دریافت کاتالوگ سطح سنج راداری به قسمت دانلود در پایین صفحه مراجعه نمایید.


سطح سنج راداری چیست؟

اساس سنجش میزان سطح در سطح سنج های راداری، بر مبنای اندازه گیری زمان ارسال امواج مایکروویو تا بازخورد این امواج از سطح مواد میباشد.ترانسدیوسر یک لول سنج راداری، سیگنال الکتریکی دریافتی را به فاصله/سطح  تبدیل کرده و خروجی ای به صوت انالوگ یا دیجیتال میدهد. لول ترانسمیتر راداری به دلیل سنجش فواصل سطح تا بیش از 70 متر و نیز تحمل دما و فشار بالا و مستقل بودن آن از پارامترهای فیزیکی و نیز سنجش سطح مخازن با سیالات و جامدات متنوع، کاربرد بسیار وسیعی دارد.دو نوع ترانسمیتر سطح راداری  موجود میباشد. سطح  سنج راداری غیرتماسی(آنتن دار) و سطح سنج راداری تماسی(میله ای). در مدل میله ای یک میله یا یک کابل از ترانسمیتر خارج شده و تا انتهای مخزن میرود. این مدل لول سنج راداری باعث میشود امواج رادار به بدنه برخورد نکرده و در امتداد کابل ،سنجش سطح صورت می گیرد.

برای انتخاب سطح سنج راداری پارامترهای ذیل باید تعیین گردد:

-فاصله سنجش

-دمای کاری

-فشار کاری

-ضد انفجار بودن


 جهت خرید سطح سنج راداری و اگاهی از قیمت سطح سنج راداری ، با شرکت تماس بگیرید.

- فروش انواع و اقسام سطح سنج راداری با ویژگیهای متنوع

جزییات بیشتر


لول سنج راداری Endress+Hauser

مدلها:

FMR230orFMR240or...

فاصله سنجش

(با توجه به مدل انتخابی)

از 3 تا بیش از 20 متر

فشار

(با توجه به مدل انتخابی)

16,40bar

دما

(با توجه به مدل انتخابی)

80,130,150,200°C

خروجی

4-20mA

 

Web Statistics Clicky