اوسیلوسکوپ دیجیتال OWON SDS-5032E


اوسیلوسکوپ دیجیتال OWON SDS-5032E,oscilloscope اوسیلوسکوپ,نوسان نما,هارمونیک سنج,توان اکتیو,توان ظاهری,دستگاه توان سنج,خرید,فروش,قیمت owon,اوون,هنگ کنگ,حرفه ای,گارانتی,عکس,شکل,دستگاه,فروش دستگاه,نور,زاویه فاز,کاربرد,انواع,true rms
نمایش در اندازه واقعی

اوسیلوسکوپ دیجیتال OWON SDS-5032E

DIGITAL OSCILLOSCOPE OWON SDS-5032E

دستگاه اوسیلوسکوپ دیجیتال وسیله ای برای اندازه گیری و نمایش ولتاژ بر حسب زمان و نمایش دیگر پارامترها مانند عرض پالس، دوره تناوب، اختلاف فاز، مشاهده منحنی مشخصه عناصر نیمه هادی مثل دیود و ترانزیستور ، قابلیت نمایش دو یا چند شکل ولتاژ در واحد زمان به طور همزمان می باشد. اوسیلوسکوپ دیجیتال OWON SDS-5032E دو کاناله و از نوع رومیزی بوده و سنجش تا فرکانس MHz 30  و سرعت نمونه برداری   MS/s  250 و صفحه نمایشگر رتگی 8 اینچی و قابلیت اتصال به کامپیوتر و حافقظه داخلی و... از خصوصیات این اوسیلوسکوپ دیجیتال خوب و ارزان است.

 برند لترون OWON هنگ کنگ نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش انواع اوسیلوسکوپ های OWON و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید اوسیلوسکوپ OWON SDS-5032E و آگاهی از قیمت اوسیلوسکوپ فوق وانواع نوسان نما های مشابه آن و دیگر محصولات OWON با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه نوسان نما  نیز گفته می شود. نام آن در انگلیسی OSCILLOSCOPE می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت اوسیلوسکوپ SDS-5032E OWON به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


اوسیلوسکوپ دیجیتال OWON SDS-5032E

اوسیلوسکوپ دیجیتال SDS-5032E

فرکانس

30 MHz

تعداد کانال

2

سرعت نمونه برداری

250 Ms/s

نمایشگر

رنگی 8 اینچی

حافظه داخلی

100 Kb

حافظه

10 Mb

قابلیت

قابلیت اتصال به کامپیوتر با پورت usb

15 نوع اندازه گیری اتوماتیک

فانکشن FFT

 

 

 

Web Statistics Clicky