دیتالاگر رطوبت و دما TAIPO THD100-A


دیتالاگر رطوبت و دما TAIPO THD100-A,datalogger دیتا لاگر,ثبات,داده پرداز,خرید,فروش,قیمت taipo,اوون,هنگ کنگ,حرفه ای,گارانتی,عکس,شکل,دستگاه,فروش دستگاه,نور,زاویه فاز,کاربرد,انواع,دیتالاگر دما,دیتلاگر usbدار
نمایش در اندازه واقعی

دیتالاگر رطوبت و دما TAIPO THD100-A

humidity & temp datalogger taipo THD100-A

دستگاهی الکترونیکی که به وسیله آن داده هایی که بوسیله حسگر داخلی یا خارجی تامین شده را در طول زمان یا در رابطه با مکان ذخیره میکنند دیتالاگرها بسته به پارامتری که میسنجند انواع بسیاری دارند.

 دیتالاگر دما و رطوبت TAIPO THD100-A از نوع کوچک قابل حمل و همچنین قابل اتصال به دیوار بوده و بوسیله USB به کامپیوتر وصل شده و با نرم افزار مخصوص میتوان اطلاعات و داده های ثبت شده را مشاهده و تجزیه و تحلیل کرد.

 برند تایپو TAIPO تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش انواع دیتالاگرهای TAIPO و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید داده پرداز TAIPO THD100-A  و آگاهی از قیمت دیتالاگر فوق وانواع ثبات های مشابه آن و دیگر محصولات TAIPO با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه داده پرداز، ثبت کننده داده و ثبات  نیز گفته می شود. نام آن در انگلیسی DATALOGGER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت دیتالاگر رطوبت و دمای THD100-A TAIPO به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


دیتالاگر رطوبت و دما TAIPO THD100-A

دیتالاگر دما و رطوبت

پارامترهای سنجش

دما و رطوبت

رنج سنجش دما

-30 ~ 80°c

رنج سنجش رطوبت

0 ~ 100 % RH

ویژگی خاص

اتصال به کامپیوتر از طریق USB

مقدار حافظه

32256 مقدار

قابلیت

هشدار نوری و آلارم صوتی

صفحه نمایش دار

حافظه مینیمم و ماگزیمم

Web Statistics Clicky