کالیبراتور ترمومتر تماسی lutron TC-920


کالیبراتور ترمومتر تماسی lutron TC-920,کالیبراتور دیجیتال,کالیبراتور دما,کالیبراتور ترمومتر,thermometer calibrator,دستگاه,خرید,فروش کالیبراتور,قیمت,کالیبراسیون,لوترونlutron,لترون,تایوان,حرفه ای,گارانتی,عکس,شکل,قیمت دستگاه,فروش دستگاه,کاربرد,انواع
نمایش در اندازه واقعی

کالیبراتور ترمومتر تماسی lutron TC-920

thermometer calibrator lutron TC-920

اکثر دستگاههای اندازه گیری الکترونیکی پس از مدتی استفاده ، میزان دقت خود را از دست می دهند. برای اینکه مقدار کمیت اندازه گیری شده مجددا معتبر و مطابق با استانداردهای جهانی باشد ، دستگاه نیاز به کالیبراسیون یا کالیبره شدن دارد  و بدین منظور از کالیبراتور استفاده می کنند. کالیبراتورها انواع مختلفی دارند و برای سنجشگرهای پارامترهایی چون: دما، صوت، فشار، جریان، ولتاژ و... بکار می روند.

کالیبراتور ترمومتر  TC-920 LUTRON با اندازه گیری تا °1230 سانتی گراد، وسیله ای برای کالیبره کردن ترموکوپل های تیپ K  میباشد.

 برند لترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش کالیبراتورهای دیجیتال lutron و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید کالیبراتور دیجیتال LUTRON TC-920 و آگاهی از قیمت کالیبراتور دمای فوق و انواع دستگاههای استاندارد کننده مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق لوترون LUTRON با شرکت تماس بگیرید.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت کالیبراتور TC-920  lutron به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


کالیبراتور ترمومتر تماسی lutron TC-920

کالیبراتور ترمومتر تماسی tc-920

کالیبراتور ترموکوپل تیپ K

رنج دمای اندازه گیری 199- تا 1230 درجه سانتی گراد

همراه با کیف حمل

ابعاد 38*78*185 میلیمتر

Web Statistics Clicky