لول سوئیچ پره ای Endress+Hauser


لول سوئیچ پره ای Endress+Hauser,سطح سنج,پدالی,روتاری,پدل,کنترل سطح,سطح سنج چرخشی,موتوری,سنسور سوییچ
نمایش در اندازه واقعی

لول سوئیچ پره ای Endress+Hauser

 Paddle Limit Switch

لول سوئیچ پره ای یا پدالی اندرس هازر ساخت کشور آلمان میباشد. این لول سوییچها با کیفیت بسیار بالا با مشخصات فیزیکی و الکتریکی مختلف عرضه میگردند.

رای دریافت مشخصات به قسمت اطلاعات بیشتر و برای دریافت کاتالوگ لول سوئیچ پره ای به قسمت دانلود در پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


لول سوئیچ پره ای چیست؟

کنترلر سطح پره ای،یک مدل سوییچ کنترلی سطح می باشد که جهت کنترل سطح مخازن با مواد پودری و گرانولی استفاده میشود که عمده کاربرد این لول سنج پدالی در صنایع مواد غذایی،سیمان،پتروشیمی ودیگر صنایعی که کنترل سطح مخازن با این قبیل مواد جامد مورد نیاز است می باشد.

مکانیزم سطح سنج پره ای متشکل از پره فلزی می باشد که توسط یک موتور الکتریکی به گردش در می آید. با رسیدن سطح مواد به پره در حال دوران ، از دوران پره جلوگیری میشود و نیروی ناشی از ایستادن پره باعث میشود موتور از محور خود حرکت کرده و میکروسوییچ موجود در لول سوییچ دورانی را فعال کند.میکروسوییچ، سیگنال پر یا خالی بودن مخزن را با ارسال سیگنال الکتریکی ارسال میکند.

نحو ه ی نصب این  لول سوئیچ ها باید طوری باشد که مواد بر روی پره ی آن نریزد


جهت خرید لول سوئیچ پره ای و اگاهی از قیمت لول سوئیچ پره ای ، با شرکت تماس بگیرید.

- فروش انواع و اقسام لول سوئیچ پره ای با قابلیت های متنوع


نامهای مشابه :

سطح سنج پدالی،سوئیچ سطح پره ای،سوئیچ سطح پدالی،لول سوییچ پره ای،لول سوئیچ پدالی،لول سوئیچ روتاری، لول سوییچ پدالی،روتاری پدل،کنترل سطح پره ای،سطح سنج چرخشی،لول سوئیچ موتوری،سنسور سوییچ پره ای

جزییات بیشتر


لول سوئیچ پره ای Endress+Hauser

درجه حفاظت

IP65

سیگنال خروجی

Relay

فشار کاری(abs)

1.5bar…0.5bar   

دمای کاری

max.80 °C

اندازه مواد دانه ای

Up to 50 mm

بار مکانیکی روی شافت

max.60 N

Web Statistics Clicky