سطح سنج خازنی Endress+Hauser


سطح سنج خازنی Endress+Hauser,سطح سنج,خازنی,لول سوییچ,اندرس هازر,endress+hauser,فروش,capactive
نمایش در اندازه واقعی

سطح سنج خازنی Endress+Hauser

لول سنج های خازنی اندرس هاوزر ساخت کشور آلمان میباشد.این لول سنجها با کیفیت بسیار بالا در مدلهایی با طول پراب متنوع عرضه میگردند.

برای دریافت مشخصات محصول به قسمت اطلاعات بیشتر و برای دریافت کاتالوگ های سطح سنج خازنی به قسمت دانلود در پایین همین صفحه مراجعه کنید.


سطح سنج خازنی چیست؟ (Capactive Level Measurement)

سطح سنج خازنی بر اساس اصل تغییرات ظرفیت الکتریکی  یک خازن که توسط سنسور، دیواره مخزن و ماده دی الکتیریک ایجاد میشود کار میکند. یک خازن متشکل از دو صفحه رسانا است که توسط یک دی الکتریک از هم جدا میشوند.ظرفیت خازن وابسته به سطح صفحات،فاصله ی آنها و ثابت دی الکتریک ماده بین صفحات میباشد. ثابت دی الکتریک هوا 1 و آب 80 میباشد.زمانی که مخزن از آب پر میشود، پراب در معرض ماده ای با هدایت بالاتری نسبت به هوا قرار میگیردو در نتیجه ظرفیت خازنی پراب به علت بالاتر بودن ثابت دی الکتریک آب افزایش میابد.

از این روش برای سنجش سطح سیالات با ثابت دی الکتریک  بالا استفاده میشود.این نکته را باید در نظر داشت که دما،رطوبت و چگالی میتوانند ثابت دی الکتریک مواد را حین فرایند تغییر دهند.استفاده از لول سنج خازنی برای مواد با ثابت دی الکتریک پایین مانند پلاستیک ،شیشه ، ماسه ، روغن های معدنی و مواد با چگالی پایین و سایز بالا(به علت داشتن هوا در بین ذرات)  توصیه نمیشود.

مواد چسبنده نیز به علت چسبیدن دائم به سطح پراب خطا ایجاد میکنند.زمانی که برای مواد با ثابت دی الکتریک خیلی بالا سطح سنجی انجام میشود ،توصیه میشود که از پراب با سطح تفلونی استفاده شود.


جهت خرید سطح سنج خازنی و اگاهی از قیمت سطح سنج خازنی ، با شرکت تماس بگیرید.


- فروش انواع و اقسام لول سطح سنج خازنی با قابلیت های متنوع

جزییات بیشتر


سطح سنج خازنی Endress+Hauser

طول میله پراب

1m

دمای کاری

(-50 ... +85)°C

دمای محیط

(-50 ... +70)°C

فشار کاری

25bar

خروجی

4-20mA

درجه حفاظت

ضد انفجارεx

Web Statistics Clicky