لول گیج مغناطیسی WIKA


لول گیج مغناطیسی WIKA,لول گیج,لول سنج,نمایشگر,مغناطیسی,ویکا,wika.فروش,نشانگر
نمایش در اندازه واقعی

لول گیج مغناطیسی WIKA

 لول گیج های مغناطیسی ویکا ساخت کشور آلمان میباشد. این نمایشگرهای مغناطیسی سطح در ارتفاعات متنوع و با خروجی آنالوگ و دیجیتال عرضه میگردند.

برای دریافت مشخصات محصول به قسمت اطلاعات بیشتر و برای دریافت کاتالوگ های لول گیج مغناطیسی به قسمت دانلود در پایین همین صفحه مراجعه کنید.


لول گیج مغناطیسی چیست؟

نمایشگرهای مغناطیسی سطح ،در واقع تجهیزات به منظور نمایش ظاهری سطح سیال در مخازن و نیز انتقال سیگنال سطح به سیستم کنترلی میباشد. این محصول هم به صورت سطح سنج خروجی دار با خروجی آنالوگ و هم به صورت لول سوییچ عرضه میشود. این لول گیج های مغناطیسی از کنار مخازن و بین دو نقطه ی مشخصی که نمایش سطح باید بین آنها در مخزن انجام شود نصب میشوند.سیال از قسمت پایینی سطح سنج وارد میشود ،بدنه ی لول گیج از جنس لوله ای استوانه ای شفاف میباشد ، سیال توپی دارای آهنربای دائمی را شناور میکند. با تغییر سطح سیال، شناور جابه جا میشود و با روبروی هم قرار گرفتن آهنربای توپی شناور و آهنربای فلپ ها و با استفاده از خاصیت رانش قطب های همنام در آهنربا ، فلپ ها تغییر رنگ داده و سطح سیال مشخص میشود. در مدلهای دارای خروجی آنالوگ همزمان سیگنال سطح سیال به صورت 4 تا 20 میلی آمپر از لول گیج صادر میگردد و در مدلهای سوییچ زمانی که سیال به نقطه سوییچ برسد سیگنال رله ارسال میگردد.

از این نمایشگرهای مغناطیسی سطح برای سیالات مایع گوناگون و در صنایع مختلف از جمله نفت، گاز و پتروشیمی ،صنایع شیمیایی،صنایع غذایی و ... استفاده میشود .


جهت خرید لول گیج مغناطیسی و اگاهی از قیمت لول گیج مغناطیسی ، با شرکت تماس بگیرید.

- فروش انواع و اقسام لول گیج مغناطیسی با قابلیت های متنوع

 


جزییات بیشتر


لول گیج مغناطیسی WIKA

رنج اندازه گیری سطح

(وابسته به مدل انتخابی)

150to6000mm

دمای کاری

(وابسته به مدل انتخابی)

-196 ... +450 °C

فشار کاری

(وابسته به مدل انتخابی)

vacuum to 400 bar

حد چگالی سیال

(وابسته به مدل انتخابی)

ρ ≥ 340 kg/m3

Web Statistics Clicky