بادسنج ارزان bentech gm-816


بادسنج ارزان bentech gm-816,بنتچ,bentech,تایوان,بادسنج,سرعت سنج باد,دبی سنج,فلومتر,پراب,بادسنج سیم داغ,بادسنج هات وایر,بادسنج پره ای,بادسنج فنجانی,بادسنج کاسه ای,دیجیتال,ارزان,anemometer,air flow,air velocity,دستگاه بادسنج
نمایش در اندازه واقعی

بادسنج ارزان bentech gm-816

anemometer bentech GM-816

 بادسنج  gm-816 دیجیتالی  

کاربرد سرعت سنج باد GM-816 bentech: این بادسنج کوچک و ارزان با سنجش سرعت تا 30m/s و همچنین سنجش همزمان دمای محیط بسیار پرکاربرد است.

برند بنتچ bentech چین نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش بادسنج های bentech و دیگر برندهای مطرح دنیا توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت و گارانتی انجام می گیرد.

جهت خرید بادسنج GM-816 bentech و آگاهی از قیمت بادسنج فوق وانواع بادسنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق bentech  با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه سرعت سنج باد نیز اطلاق می شود که دارای انواع پره ای، فنجانی و سیم داغ است نام آن درعربی: مقیاس شده الریح ، و به انگلیسی anemometer می باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت بادسنج GM-816 bentech به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


بادسنج ارزان bentech gm-816

بادسنج دیجیتال bentech GM-816

رنج سنجش سرعت باد: 0≈30 m/s

 واحدهای سنجش : m/s  - km/h  -  ft/min  - knots  - mph

دقت سنجش: ±5%

سنجش دما : -10 ≈45 °c

نمایش همزمان دما و سرعت باد

چراغ بک لایت

حافظه ماگزیمم و مینیمم و محاسبه میانگین مقادیر

ابعاد: 105*40*15 mm

وزن: 52gr

 

Web Statistics Clicky