PHمتر رومیزی حرفه ای ارزان HANNA HI-2020


PHمتر رومیزی حرفه ای ارزان HANNA HI-2020,اسیدسنج,اسید سنج,phسنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,phمتر,صنعتی,خاک,hanna,هانا آمریکا,اسیدیته,قلیایی,قلمی,پرتابل,آزمایشگاهی,ph meter,عکس,آنلاین,online,باز,هیدرومتر,الکترود,رومیزی,سنسور,اسید,طرز کاربرد,جیبی,ایرانی
نمایش در اندازه واقعی

PHمتر رومیزی حرفه ای ارزان HANNA HI-2020

BENCH PH METER HANNA HI-2020

دستگاه اسید سنج جدید HI-2020 HANNA از نوع رومیزی آزمایشگاهی بوده و مقدار اسیدیته و قلیائیت (PH) مایعات را از 2- تا 16 نشان می دهد.

این PHمتر جدید با ابعادی کوچکتر و سبکتر از دیگر اسیدسنج های رومیزی و صفحه تاچ با دقت 0.01 و نمایش دما و قابلیت اتصال به کامپیوتر و نیز قیمت مناسب دستگاه مناسبی جهت آزمایشگاهها و مراکز علمی است.

کاربرد: PHمترها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن در سه نوع قلمی، پرتابل و رومیزی به سنجش اسیدیته مواد گوناگون می پردازند. مثلا در صنایع مواد غذایی جهت سنجش اسیدیته:  آب، لبنیات، آب میوه ها، آبلیمو، روغن ها و... در صنایع کشاورزی و گلخانه ها جهت سنجش اسیدیته: خاک ، میوه ها، عسل و ... و همچنین دیگر صنایع و آزمایشگاه های شیمیائی و پزشکی و...

 این شرکت نمایندگی فروش برند هانا HANNA آمریکا در ایران می باشد. فروش PHسنج های HANNA و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید PHمتر HANNA و آگاهی از قیمت اسیدسنج فوق وانواع اسید سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق HANNA هانا با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  PH سنج ، PHمتر و اسید سنج نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس الحموضه، و به انگلیسی PH METER, میباشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت PHمتر HI-2020 HANNA به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


PHمتر رومیزی حرفه ای ارزان HANNA HI-2020

HI-2020 اسیدسنج رومیزی هانا

قابلیت تبدیل دستگاه به کنداکتیویتی متر و اکسیژن متر با تعویض پراب

قابلیت استفاده از دستگاه به صورت دستی (پرتابل)

قابلیت استفاده از پرابهای بلوتوث دار و بدون سیم

همراه پایه و گیره

Web Statistics Clicky