نیتریت سنج پرتابل هانا HANNA HI-707


نیتریت سنج پرتابل هانا HANNA HI-707,فسفات سنج,نیترات سنج,آمونیاک سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,نیتریت سنج,صنعتی,hanna,هانا آمریکا,اسیدیته,قلیایی,پرتابل,آزمایشگاهی,عکس,آنلاین,online,باز,فسفرسنج,فتومتر,کربنات کلسیم سنج,اسید
نمایش در اندازه واقعی

نیتریت سنج پرتابل هانا HANNA HI-707

سنجشگر نیترات محلول در آب هانا HANNA HI-707

 نیتریت سنج HI-707  HANNA از نوع پرتابل بوده و مقدار نیتریت موجود در آب را به طریق فتومتری از 0 تا 600 ppb نشان می دهد. کاربرد آسان، قیمت ارزان و حجم کوچک این دستگاه استفاده از آن را بسیار راحت و مقرون به صرفه نموده است.

دستگاههای سنجش مواد محلول در آب و کیفیت سنجی پارامترهای شیمیایی آب  با نشان دادن مقدار موجود از هر ماده شیمیائی مشخص در آب در تعیین کیفیت آب در تصفیه خانه ها، آکواریوم ها و استخرهای پرورش ماهی، گلخانه های صنعتی و دامپروریها و مراکز پرورش طیور و... کاربرد دارد.

 برند هانا HANNA آمریکا نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش سنج های HANNA و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید نیتریت سنج HANNA hi-764 و آگاهی از قیمت نیتریت سنج فوق وانواع سنجشگرهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق HANNA هانا با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه سنجشگر نیتریت و در انگلیسی CHECKER HANDNELD COLORIMETER میگویند.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت نیتریت سنج HI-764 HANNA به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


نیتریت سنج پرتابل هانا HANNA HI-707

نیتریت سنج هانا HANNA HI-707

CHECKER HANDHELD COLORIMETER HANNA HI-707

رنج اندازه گیری : 0 تا 600 PPB

دقت: 1ppb

منبع نوری آشکارگر: لامپ سیلیکون

Web Statistics Clicky