آنالیزور رنگ لوترون RGB-1002


آنالیزور رنگ لوترون RGB-1002 ,آنالایزر رنگ,آنالیزور رنگ,آنالایزر تشخیص رنگ,دتکتور تشخیص رنگ,تشخیص رنگ,coloranalayzer لوترون,lutron,خرید,فروش,قیمت,دستگاه,ماشین
نمایش در اندازه واقعی

آنالیزور رنگ لوترون RGB-1002

color analyzer LUTRON RGB-1002

آنالایزر رنگ RGB-1002 یک دستگاه پرتابل سنجش رنگ های اجسام است. دستگاه آنالایزر رنگ ضمن تشخیص رنگ ازنظر مقدار از سه رنگ آبی و قرمز و سبز، مقدار شفافیت و روشنایی آن ها را نیز تشخیص می دهد. این آنالیزور رنگ در صنایع روشنایی، الکتریکی، کاغذ، چرم، خودرو و... کاربرد دارد.

برند LUTRON با تولید این آنالایزر چندمنظوره رنگ گام مهمی در صنعت  اندازه گیری برداشته است. این آنالیزور با قابلیت اندازه گیری نمونه های نورانی و غیر نورانی و قابلیت اتصال به کامپیوتر، یک آنالایزر حرفه ای است.

 برند لوترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش آنالایزرهای رنگ LUTRON و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید آنالایزر رنگLUTRON RGB-1002 و آگاهی از قیمت آنالایزر رنگ فوق وانواع دتکتورهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق لوترون LUTRON با شرکت تماس بگیرید.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت آنالایزر رنگLUTRON 

RGB-1002 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


آنالیزور رنگ لوترون RGB-1002

آنالیزور رنگ LUTRON RGB-1002

تشخیص ترکیب رنگ از سه رنگ آبی سبز و قرمز

تشخیض ترکیب رنگ از نظر مقدار رنگ و شفافیت و روشنایی

قابلیت اندازه گیری نمونه های نورانی و غیر نورانی

قابلیت چرخش پراب تا 45 درجه نسبت به خط عمودی و افقی

سنجش نمونه های غیر نورانی مانند کاغذ و چرم

سنجش نمونه های نورانی و درخشنده مانند لامپCRTمانیتور LCD دیود نورانی LED,...

قابلیت اتصال به کامپیوتر با USB یا RS-232

Web Statistics Clicky