ترمومتر میله ای و لیزری TESTO 104-IR


ترمومتر میله ای و لیزری TESTO 104-IR,تستو,ltesto,آلمان,ترمومتر میله ای,ترمومتر تماسی,ترمومتر اینفرارد,ترمومتر میله ای,ترمو متر,ترموکوپل,ترمومتر دیجیتال,دماسنج لیزری,حرارت سنج لیزری,پراب دماسنج نوری,ترمومتر نوری,فروش,خرید,قیمت,دماسنج تفنگی,نمایندگی
نمایش در اندازه واقعی

ترمومتر میله ای و لیزری TESTO 104-IR

 multi-purpose infrared & penetration thermometer TESTO IR-104

کاربرد ترمومتر تماسی و لیزری TESTO 104-IR تستو: این ترمومتر دوکاره دیجیتال جزء دماسنج های با کاربرد در صنعت مواد غذایی می باشد.

 دماسنج لیزری و میله ای TESTO 104-IR با دقت بسیار بالا و سنجش دما در حالت تماسی تا 250 درجه و در حالت غیرتماسی (لیزری) هم تا 250 درجه سانتی گراد در سنجش دمای موادغذایی کاربرد دارد. پراب میله ای تاشو، قابلیت ضد آب بودن و استفاده همزمان از ترمومتر لیزری این ترمومتر حرفه ای را به پرکاربردترین دستگاه در کنترل و ثبت دقیق دمای انواع مواد غذایی تبدیل کرده است.

برند تستو TESTO آلمان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود.

جهت خرید ترمومتر میله ای لیزری TESTO-104-IR و آگاهی از قیمت فروش ترمومترلیزری فوق و انواع مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق شرکت تستو TESTO با شماره های شرکت تماس بگیرید.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت ترمومتر تماسی TESTO 104-IR به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


ترمومتر میله ای و لیزری TESTO 104-IR

ترمومتر میله ای لیزری 104 IR

NTC: -50 ˜ 250°c

infrred: -30˜ 250°c

2 laser line

emissivity: 0.1 ˜ 1.0

ip 65

Web Statistics Clicky