ترموویژن ارزان FLUKE VT-04


ترموویژن ارزان FLUKE VT-04,ترموویژن,دوربین ترموویژن,دوربین حرارتی,دوربین ترموگرافی,تصویربردار حرارتی,گرمانگار دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,مادون قرمز,صنعتی,fluke,پرتابل,عکس,آنلاین,thermovision,thermographic imaging camera
نمایش در اندازه واقعی

ترموویژن ارزان FLUKE VT-04

THERMOVISION FLUKE VT-04

دستگاه ترموویژنVT-04 FLUKE مقدار حرارت محیط را از 10-  تا 250 درجه سانتی گراد نشان می دهد. ان گرمانگار با اندازه کوچک و قیمت مناسب و قابلیت ذخیره اطلاعات در کارت حافظه یک دستگاه ترموویژن دیجیتال متداول در بین حرفه ای هاست.

کاربرد: دستگاههای ترموویژن یا دوربین های ترموگرافی با بررسی امواج مادون قرمز ساطع شده از سطوح یا تجهیزات الکتریکی و صنعتی، بدون قطع و وصل کردن قطعات، ضمن مقایسه دمای هدف با دمای محیط، نقاط داغ را شناسایی کرده و نمایش می دهد. دوربین ترموویژن در بررسی اختلالات شبکه برق قدرتی و چک کردن مدارها، عایق ها و دستگاههای صنعتی و نیز در بازرسی ساختمان ها و کارخانجات نفت و گاز و فولاد و خودروسازی و... بکار می روند.

 برند FLUKE آمریکا نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش ترموویژن های FLUKE و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید ترموویژن FLUKE  و آگاهی از قیمت دوربین حرارتی فوق وانواع دوربین های حرارتی مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق FLUKE با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه گرمانگار یا تصویربردار حرارتی نیز گفته می شود. نام آن درعربی: آله تصویر الحراری یا کامیرا الحراری، و به انگلیسی thermovision camera، یا thermographic camera یا thermal imaging camera  می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت ترموویژن FLUKE  VT-04به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

Web Statistics Clicky