دیتالاگر رطوبت و دما و فشار کیمو KIMO KPA-320


دیتالاگر رطوبت و دما و فشار کیمو KIMO KPA-320,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,دیتالاگر,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,kimo,کیمو,فرانسه,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

دیتالاگر رطوبت و دما و فشار کیمو KIMO KPA-320

ثبات اطلاعات دما و رطوبت و فشار محیطی کیمو KPA-320

 دستگاه دیتالاگر رطوبت و دما و فشار KPA-320 KIMO از نوع دیتالاگر محیطی و دارای قابلیت اتصال به کامپیوتر با کابل  USB بوده و قادر است رطوبت و دما و فشار محیط را در بازه های زمانی مشخص تا 2000000 مقدار ثبت کرده و توسط کامپیوتر نشان دهد.

کاربرد: دیتالاگرها در صنعت و تحقیقات صنعتی و گلخانه ها و آزمایشات بیولوژیک و هواشناسی کاربرد فراوان دارند. دیتالاگرهای دیجیتال انواع مختلف آنها به ثبت پارامترهایی همچون دما، رطوبت، نور، صدا، لرزش و دیگر پارامترهای فیزیکی میپردازند.

 برند KIMO فرانسه نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دیتالاگر های محیطی ارزان قیمت KIMO و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید دیتالاگر رطوبت/دما/فشار KPA-320 KIMO و آگاهی از قیمت دیتالاگر فوق وانواع ثبات های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق  KIMO با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  ثبات (ثبت کننده)  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مسجل البیانات، و به انگلیسی  TEMP/HUMIIDITY DATALOGGER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت دیتالاگر KPA-320 KIMO به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


دیتالاگر رطوبت و دما و فشار کیمو KIMO KPA-320

دیتالاگر دما و رطوبت کیمو KPA-320

رنج اندازه گیری رطوبت

از 5  تا 95 درصد

رنج اندازه گیری دما

20- تا 70 درجه سانتی گراد

رنج اندازه گیری فشار

1100 hpa

ذخیره اطلاعات

2000000 مقدار

حافظه

 

قابلیت

دارای صفحه نمایش بزرگ

دارای آلارم صوتی قابل تنظیم برای مقادیر بالا و پایین

ابعاد به میلیمتر

110 *35* 79

وزن

 گرم

به همراه

 نرم افزار قابل دانلود رایگان

 

 

 

 

Web Statistics Clicky