بادسنج هات وایر (سیم داغ) تستو TESTO 425


بادسنج هات وایر (سیم داغ) تستو TESTO 425,تستو,testo,آلمان,بادسنج,سرعت سنج باد,دبی سنج,فلومتر,پراب,بادسنج سیم داغ,بادسنج هات وایر,بادسنج پره ای,بادسنج فنجانی,بادسنج کاسه ای,دیجیتال,anemometer,air flow,air velocity,دستگاه بادسنج
نمایش در اندازه واقعی

بادسنج هات وایر (سیم داغ) تستو TESTO 425

HOT WIRE ANEMOMETER TESTO 425

 بادسنج سیم داغ (هات وایر) دیجیتالی تستو 425

کاربرد سرعت سنج باد TESTO 425: این بادسنج با تکنولوژی سیم داغ و سنجش سرعت تا 20 متر بر ثانیه و همچنین سنجش دما تا 70  درجه سانتی گراد و دقت بالا در سنجش سرعت باد کانالها و محلهایی با محدودیت ورود بادسنج پره ای کاربرد دارد.

برند تستو TESTO آلمان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش بادسنج های هات وایر TESTO و دیگر برندهای مطرح دنیا توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید بادسنج هات وایر TESTO 425 و آگاهی از قیمت بادسنج سیم داغ فوق وانواع بادسنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق TESTO  با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه سرعت سنج باد نیز اطلاق می شود که دارای انواع پره ای، فنجانی و سیم داغ است نام آن درعربی: مقیاس شده الریح ، و به انگلیسی anemometerمی باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت بادسنج TESTO 425  به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


بادسنج هات وایر (سیم داغ) تستو TESTO 425

بادسنج سیم داغ تستو TESTO-425

 0......20 ms

قابلیت اندازه گیری سرعت جریان هوا، دما و محاسبه دبی

دقت بالا 0.03 متر بر ثانیه

پراب تلسکوپی

به همراه کیف حمل

 

Web Statistics Clicky