ترمومتر تماسی دقت بالا KIMO TR-52


ترمومتر تماسی دقت بالا KIMO TR-52,کیمو,kimo,فرانسه,ترمومتر تماسی,ترمومتر تماسی,ترمومتر اینفرارد,ترمومتر میله ای,ترمو متر,ترموکوپل,ترمومتر دیجیتال,دماسنج لیزری,حرارت سنج لیزری,پراب دماسنج نوری,ترمومتر نوری,فروش,خرید,قیمت,دماسنج تفنگی,نمایندگی
نمایش در اندازه واقعی

ترمومتر تماسی دقت بالا KIMO TR-52

CONTACT THERMOMETER (PT100) KIMO TR-52

ترمومتر تماسی TR-52: این ترمومترها  جزء دماسنج های با کاربرد صنعتی می باشد.

این دماسنج پرتابل با دقت بسیار بالا و سنجش دما تا 400 درجه سانتی گراد بوسیله پرابهای PT100  و در قابلیت نمایش دما دو مکان مجزا در سنجش دمای سطوح کاربرد دارد. دقت بالای این ترمومتر به دلیل سنسورهای PT-100 میباشد.

برند فرانسوی کیمو KIMO نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دما سنج های تماسیKIMO  و دیگر برندهای مطرح دنیا توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید ترمومتر تماسی دقیق KIMO TR-52 و انواع ترموکوپل ها و پراب ها و آگاهی از قیمت ترمومتر تماسی فوق وانواع ترمومترهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق KIMO  با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  حرارت سنج، دماسنج صنعتی، ترمومتر نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس الحراره بالاشعه تحت الحمراء، درجه الحراره ، و به انگلیسی Thermometer می باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت ترمومتر تماسی KIMO TR-52  به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


ترمومتر تماسی دقت بالا KIMO TR-52

ترمومتر تماسی دوکاناله دقیق KIMO TR-52

رنج سنجش: منفی صد تا چهارصد درجه سانتی گراد

نوع پراب دما: PT-100

دقت بالا

رزولوشن: 0.1 درجه

وزن: 200 گرم

Web Statistics Clicky