ترمومتر تماسی دقیق KIMO TN-150


ترمومتر تماسی دقیق KIMO TN-150,کیمو,kimo,فرانسه,ترمومتر تماسی,ترمومتر تماسی,ترمومتر اینفرارد,ترمومتر میله ای,ترمو متر,ترموکوپل,ترمومتر دیجیتال,دماسنج لیزری,حرارت سنج لیزری,پراب دماسنج نوری,ترمومتر نوری,فروش,خرید,قیمت,دماسنج تفنگی,نمایندگی
نمایش در اندازه واقعی

ترمومتر تماسی دقیق KIMO TN-150

ترمومتر تماسی تک کاناله کیمو TN-150  

ترمومترتماسی TN-150 :  این ترمومترها  جزء دماسنج های با کاربرد در صنایع مواد غذایی می باشد.

این دماسنج پرتابل با دقت بسیار بالا و سنجش دما تا 120 درجه سانتی گراد بوسیله پراب NTC بصورت یک کانال و با دقت بالا در سنجش دمای مواد غذایی کاربرد دارد.

برند فرانسوی کیمو KIMO نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دما سنج های تماسیKIMO  و دیگر برندهای مطرح دنیا توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید ترمومتر تماسی KIMO TN-150 و انواع ترموکوپل ها و پراب ها و آگاهی از قیمت ترمومتر تماسی فوق وانواع ترمومترهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق KIMO  با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  حرارت سنج، دماسنج صنعتی، ترمومتر نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس الحراره بالاشعه تحت الحمراء، درجه الحراره ، و به انگلیسی Thermometer می باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت ترمومتر تماسی KIMO TN-150 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


ترمومتر تماسی دقیق KIMO TN-150

ترمومتر تماسی مواد غذابییKIMO TN-150

رنج سنجش از منهای چهل تا 120 درجه سانتی گراد

تک کاناله مخصوص مواد غذایی

دقت بسیار بالا

رزولوشن :0.1 درجه

حافظه مینیمم و ماگزیمم

 وزن: 190 گرم

 

Web Statistics Clicky