دیتالاگر دمای محیط کیمو KIMO KT-20 T - آراد انرژی

دیتالاگر دمای محیط کیمو KIMO KT-20 T


دیتالاگر دمای محیط کیمو KIMO KT-20 T,کیمو,kimo,فرانسه,ترمومتر تماسی,ترمومتر تماسی,ترمومتر اینفرارد,ترمومتر میله ای,ترمو متر,ترموکوپل,ترمومتر دیجیتال,دماسنج لیزری,حرارت سنج لیزری,دیتالاگر دما,ترمومتر نوری,فروش,خرید,قیمت,دماسنج تفنگی,نمایندگی
نمایش در اندازه واقعی

دیتالاگر دمای محیط کیمو KIMO KT-20 T

ثبات اطلاعات دمای محیطی کیمو KT-20 T

 دستگاه دیتالاگر دمای KT-20 T KIMO از نوع دیتالاگر محیطی و دارای قابلیت اتصال به کامپیوتر با کابل  USB بوده و قادر است دمای محیط را تا 125 درجه سانتی گراد در بازه های زمانی مشخص تا 8192 مقدار ثبت کرده و توسط کامپیوتر نشان دهد. سایز بسیار کوچک این دیتالاگر آن را مناسب جهت صنایع غذایی و دیگر صنایع پرکاربرد قرار داده است.

کاربرد: دیتالاگرها در صنعت و تحقیقات صنعتی و گلخانه ها و آزمایشات بیولوژیک و هواشناسی کاربرد فراوان دارند. دیتالاگرهای دیجیتال انواع مختلف آنها به ثبت پارامترهایی همچون دما، رطوبت، نور، صدا، لرزش و دیگر پارامترهای فیزیکی میپردازند.

 برند KIMO فرانسه نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دیتالاگر رطوبت و دما ارزان قیمت KIMO و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید دیتالاگر دمای KT-20 T KIMO و آگاهی از قیمت دیتالاگر فوق وانواع ثبات های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق  KIMO با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  ثبات (ثبت کننده)  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مسجل البیانات، و به انگلیسی  TEMP/HUMIIDITY DATALOGGER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت دیتالاگر KT-20 T KIMO به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


دیتالاگر دمای محیط کیمو KIMO KT-20 T

دیتالاگر دمای محیط  کیمو KT-50

 

IP

56

رنج اندازه گیری دما

0 تا 125 درجه سانتی گراد

ذخیره اطلاعات

8192 مقدار

جنس

استیل

قابلیت

دارای آلارم صوتی قابل تنظیم برای مقادیر بالا و پایین

ابعاد به میلیمتر

5.8 * 17.3

وزن

3.3 گرم

به همراه

کابل مخصوص انتقال اطلاعات و  نرم افزار قابل دانلود رایگان

 

 

Web Statistics Clicky