دیتالاگر دمای سطح چهار کانال کیمو KIMO KTT-320


دیتالاگر دمای سطح چهار کانال کیمو KIMO KTT-320,کیمو,kimo,فرانسه,ترمومتر تماسی,ترمومتر تماسی,ترمومتر اینفرارد,ترمومتر میله ای,ترمو متر,ترموکوپل,ترمومتر دیجیتال,دماسنج لیزری,حرارت سنج لیزری,دیتالاگر دما,ترمومتر نوری,فروش,خرید,قیمت,دماسنج تفنگی,نمایندگی
نمایش در اندازه واقعی

دیتالاگر دمای سطح چهار کانال کیمو KIMO KTT-320

ثبات اطلاعات دمای سطح کیمو KTT-320

 دستگاه دیتالاگر دمای KTT-320 KIMO از نوع دیتالاگر دمای سطح و دارای قابلیت اتصال به کامپیوتر با کابل  USB بوده و قادر است دمای دو سطح رابسته به نوع پراب تا 1760 درجه سانتی گراد در بازه های زمانی مشخص تا 2000000 مقدار ثبت کرده و توسط کامپیوتر نشان دهد. سایز بسیار کوچک این دیتالاگر و قابلیت نمایش همزمان دمای چهارسطح از ویژگیهای این دیتالاگر فرانسوی است. انواع پرابهای تیپ K, J, T ,N ,S به این دستگاه متصل می شوند.

کاربرد: دیتالاگرها در صنعت و تحقیقات صنعتی و گلخانه ها و آزمایشات بیولوژیک و هواشناسی کاربرد فراوان دارند. دیتالاگرهای دیجیتال انواع مختلف آنها به ثبت پارامترهایی همچون دما، رطوبت، نور، صدا، لرزش و دیگر پارامترهای فیزیکی میپردازند.

 برند KIMO فرانسه نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دیتالاگر رطوبت و دما ارزان قیمت KIMO و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید دیتالاگر دمای سطح KTT-320 KIMO و آگاهی از قیمت دیتالاگر فوق وانواع ثبات های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق  KIMO با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  ثبات (ثبت کننده)  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مسجل البیانات، و به انگلیسی  TEMP/HUMIIDITY DATALOGGER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت دیتالاگر KTT-320 KIMO به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


دیتالاگر دمای سطح چهار کانال کیمو KIMO KTT-320

دیتالاگر دمای سطح  کیمو KTT-320

 

پرابهای اتصال به دستگاه

K, J, T, N, S

حداکثر ثبت دما

بسته به نوع پراب از 400 تا 1760 درجه سانتی گراد

ذخیره اطلاعات

دو میلیون مقدار

حداقل ثبت دمای منفی

منهای دویست درجه سانتی گراد

قابلیت

صفحه LCD بزرگ و نمایش همزمان دو دما

ابعاد به میلیمتر

 30.5 * 93.2* 65.3

وزن

115 گرم

به همراه

 نرم افزار قابل دانلود رایگان

Web Statistics Clicky