مولتی فانکشن سنجش کیفیت هوا lutron AQ-9901SD


مولتی فانکشن سنجش کیفیت هوا lutron AQ-9901SD,co2 سنج,co2 متر,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,lutron,لوترون,تایوان,دی اکسید کربن سنج,قلمی,پرتابل,خلوص سنجco2,آزمایشگاهی,نشت یاب دی اکسیدکربن,co2 meter,عکس,آنلاین
نمایش در اندازه واقعی

مولتی فانکشن سنجش کیفیت هوا lutron AQ-9901SD

AIR QUALITY METER LUTRON AQ-9901SD

دستگاه مولتی فانکشن سنجش کیفیت هوا AQ-9901SD LUTRON از نوع پرتابل بوده و مقدار دی اکسید کربن CO2 ، مونوکسید کربن CO ، اکسیژن O2 ، رطوبت و دمای محیط را نشان می دهد. همچنین این دستگاه مقادیر سنجش شده را به کارت حافظه SD منتقل کرده و قابلیت انتقال اطلاعات به نرم افزار اکسل دارد. سنجش نقطه شبنم و دمای تر نیز از قابلیت های این دستگاه پیشرفته است.

کاربرد: CO2سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش گاز CO2 هوا و محیط مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ، بکار می روند. این دستگاه ها با قابلیت اتصال به کامپیوتر در آنالیز هوای محیط به کاربر کمک شایانی می کند.

 برند لوترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش CO2 سنج های LUTRON و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید CO2 متر LUTRON AQ-9901SD و آگاهی از قیمت دی اکسید کربن سنج فوق وانواع CO2 سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق LUTRON لوترون با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  CO2 سنج یا CO2 متر یا سنجشگر یا نشت یاب گاز دی اکسید کربن گفته می شود. نام آن درانگلیسی CO2 METER, می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت CO2 متر AQ-9901SD  LUTRON به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


مولتی فانکشن سنجش کیفیت هوا lutron AQ-9901SD

 دی اکسیدکربن سنج لوترون AQ-9901SD

رنج اندازه گیری

0 ~ 4000 ppm

دقت

1 ppm

ویژگی خاص

سنجش دمای محیط

سنجش رطوبت محیط

سنجش مقدار اکسیژن محیط

سنجش مقدار مونوکسید کربن محیط

تعیین نقطه شبنم

حافظه

مینیمم و ماگزیمم

قابلیت

اتصال به کامپیوتر و نرم افزار مربوطه

همراه با چهارپراب رطوبت و دی اکسیدکربن و مونوکسید کربن و اکسیژن

قابلیت اتصال سه پراب همزمان

ذخیره اطلاعات در کارت حافظه

همراه با کیف حمل

Web Statistics Clicky