مونوکسید کربن سنج (co سنج) kimo CO-50


مونوکسید کربن سنج (co سنج) kimo CO-50,سنج,co متر,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,kimo,کیمو,فرانسه,مونوکسید کربن سنج,قلمی,پرتابل,خلوص سنجco,آزمایشگاهی,نشت یاب مونوکسیدکربن,co meter,عکس,آنلاین
نمایش در اندازه واقعی

مونوکسید کربن سنج (co سنج) kimo CO-50

CO/TEMP METER KIMO CO-50

دستگاه CO مترCO-50 KIMO از نوع پرتابل بوده و مقدار مونوکسید کربن محیط را تا 500ppm نشان می دهد. همچنین این دستگاه دمای محیط را نیز تا 80 درجه سانتی گراد به کاربر نشان می دهد.

کاربرد: COسنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش گاز CO هوا و محیط مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ، بکار می روند. این دستگاه ها با کاربری آسان و سایز کوچک در آنالیز هوای محیط به کاربر کمک شایانی می کند.

 برند کیمو KIMO فرانسه نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش CO سنج های KIMO و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید CO متر KIMO CO-50 و آگاهی از قیمت مونوکسید کربن سنج فوق وانواع CO سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق KIMO کیمو با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  CO سنج یا CO متر یا سنجشگر یا نشت یاب گاز مونوکسید کربن گفته می شود. نام آن درانگلیسی CO METER, می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت CO مترCO-50 KIMO  به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


مونوکسید کربن سنج (co سنج) kimo CO-50

مونوکسید کربن سنج کیمو CO-50

رنج اندازه گیری

0 ~ 500 ppm

دقت

1 ppm

ویژگی خاص

سنجش دمای محیط

حافظه

----------

قابلیت

پرتابل

همراه با کیف حمل

Web Statistics Clicky