رطوبت سنج غلات و دانه های خوراکی ROTRONIC HP-23A-WA


رطوبت سنج غلات و دانه های خوراکی ROTRONIC HP-23A-WA,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,rotronic,روترونیک,آلمان,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer,عکس,پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج غلات و دانه های خوراکی ROTRONIC HP-23A-WA

نم سنج غلات و دانه های خوراکی ROTRONIC HP-23A-WA

دستگاه رطوبت سنج ROTRONIC از نوع کاسه ای بوده و رطوبت غلات (گندم، جو، ذرت،) و انواع دانه های خوراکی (قهوه، خشکبار، آجیل) و میوه ها را با پرابی که همراه دستگاه عرضه می شود تا 100 RH% نشان می دهد. این رطوبت سنج با رنج گسترده سنجش و استفاده آسان در صنایع کشاورزی و صنایع غذایی کاربرد دارد..

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

  برند روترونیک ROTRONIC آلمان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های ROTRONIC و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج HP-23A-WA ROTRONIC  و آگاهی از قیمت رطوبت سنج غلات فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ROTRONIC روترونیک با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه نم سنج نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج HP  ROTRONIC به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

Web Statistics Clicky