رطوبت سنج علوفه FARMEX HT-PRO


رطوبت سنج علوفه FARMEX HT-PRO,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیطی,صنعتی,هوا,علوفه,خاک,farmcomp,فارمکامپ,فنلاند,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer,عکس,پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج علوفه FARMEX HT-PRO

نم سنج غلات و دانه های خوراکی FARMCOMP HT-PRO

دستگاه رطوبت سنج FARMEX HT-PRO از نوع پراب دار میله ای بوده و جهت سنجش رطوبت علوفه و کاه و گندم و یونجه و...کاربرد دارد و رطوبت را تا 45 RH% نشان می دهد. این رطوبت سنج با رنج گسترده سنجش و استفاده آسان در صنایع کشاورزی و صنایع غذایی کاربرد دارد..

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، علوفه، یونجه، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

  برند فارمکامپ FARMCOMP فنلاند نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های FARMCOMP و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج علوفه FARMEX HT-PRO  و آگاهی از قیمت رطوبت سنج علوفه فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات FARMCOMP فارمکامپ با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه نم سنج نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج FARMCOMP FARMEX HT-PRO به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

Web Statistics Clicky