دی اکسیدکربن سنج کیمو kimo AQ-110


دی اکسیدکربن سنج کیمو kimo AQ-110,co2 سنج,co2متر,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,دیتالاگر,محیطی,صنعتی,هوا,kimo,کیمو,فرانسه,دی اکسید کربن سنج,دی اکسید کربن متر,آزمایشگاهی,پرتابل,آنلاین,co2
نمایش در اندازه واقعی

دی اکسیدکربن سنج کیمو kimo AQ-110

 دی اکسید کربن سنج KIMO AQ-110

 دستگاه CO2 سنج و دمای محیط AQ-110 KIMO از نوع پرتابل محیطی است و دما و دی اکسید کربن محیط را تا 5000 PPM و 80 درجه سانتی گراد نشان می دهد.

کاربرد: CO2مترها در صنعت و تحقیقات صنعتی و گلخانه ها و آزمایشات بیولوژیک و هواشناسی کاربرد فراوان دارند. دیتالاگرهای دیجیتال انواع مختلف آنها به ثبت پارامترهایی همچون دما، رطوبت، نور، صدا، لرزش و دیگر پارامترهای فیزیکی میپردازند.

 برند KIMO فرانسه نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دستگاه سنجش دی اکسیدکربن محیطی ارزان قیمت KIMO و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید CO2 سنج / دی اکسید کربن متر AQ-110 KIMO و آگاهی از قیمت CO2 سنج فوق وانواع سنجشگر دی اکسید کربن مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق  KIMO با شرکت تماس بگیرید.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت دی اکسید کربن سنج AQ-110 KIMO به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


دی اکسیدکربن سنج کیمو kimo AQ-110

دی اکسید کربن مترکیمو AQ-110

رنج اندازه گیری دما

20- تا 80 درجه سانتی گراد

رنج اندازه گیری در اکسید کربن

5000 PPM

ذخیره اطلاعات

مینیمم و ماگزیمم مقادیر

حافظه

 

قابلیت

دارای صفحه نمایش بزرگ

نمایش همزمان دما و مقدار CO2

ابعاد به میلیمتر

148 *34* 71.5

وزن

340 گرم

به همراه

 کیف حمل

 

 

Web Statistics Clicky