رطوبت سنج چوب ارزان BENETECH GM-610


رطوبت سنج چوب ارزان BENETECH GM-610,رطوبت سنج چوب,رطوبت سنج ارزان,رطوبت سنج جامدات,رطوبت سنج کاغذ,رطوبت سنج مقوا,bentech
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج چوب ارزان BENETECH GM-610

رطوبت سنج دیجیتال جامدات GM-610

دستگاه رطوبت سنج چوب BENETECH GM-610 از نوع رطوبت سنج نفوذی جامدات بوده و رطوبت چوب را  تا 70% به صورت دیجیتالی نشان می دهد.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

  برند بنتچ BENETECH چین نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های چوب و جامدات BENETECH و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج ارزان BENTECH GM-610 و آگاهی از قیمت رطوبت سنج چوب فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق BENETECH بنتچ با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج   BENETECH GM-610 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


رطوبت سنج چوب ارزان BENETECH GM-610

رطوبت سنج چوب و جامدات بنتچ GM-610

رنج قابل اندازه گیری 

چوب : %70 تا 0

نمایش بصورت دیجیتال

دارای هولدر مقدار

پراب سرخود

کاربرد صنایع چوب و مبلمان سازی ، الوار سازی ، کشاورزی و ... .

کاربرد آسان 

همراه با باطری

 

Web Statistics Clicky