PHمتر آزمایشگاهی رومیزی 86502 AZ


PHمتر آزمایشگاهی رومیزی 86502 AZ ,اسیدسنج,اسید سنج,phسنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,phمتر,صنعتی,خاک,az,تایوان,اسیدیته,قلیایی,قلمی,پرتابل,آزمایشگاهی,ph meter,عکس,آنلاین,online,باز,هیدرومتر,الکترود,رومیزی,سنسور,اسید,طرز کاربرد,جیبی,ایرانی
نمایش در اندازه واقعی

PHمتر آزمایشگاهی رومیزی 86502 AZ

BENCH PH METER AZ 86502

دستگاه اسید سنج آزمایشگاهی  AZ 86502 از نوع رومیزی آزمایشگاهی بوده و مقدار اسیدیته و قلیائیت (PH) مایعات را از0 تا 14 نشان می دهد.

این PHمتر جدید با ابعادی کوچکتر و سبکتر از دیگر اسیدسنج های رومیزی با دقت 0.02 و نمایش دما وسنجش ORP و قابلیت اتصال به کامپیوتر و نیز قیمت مناسب دستگاه مناسبی جهت آزمایشگاهها و مراکز علمی است.

کاربرد: PHمترها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن در سه نوع قلمی، پرتابل و رومیزی به سنجش اسیدیته مواد گوناگون می پردازند. مثلا در صنایع مواد غذایی جهت سنجش اسیدیته:  آب، لبنیات، آب میوه ها، آبلیمو، روغن ها و... در صنایع کشاورزی و گلخانه ها جهت سنجش اسیدیته: خاک ، میوه ها، عسل و ... و همچنین دیگر صنایع و آزمایشگاه های شیمیائی و پزشکی و...

 برند AZتایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش PHسنج های AZ و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید PHمتر AZ 86502 و آگاهی از قیمت اسیدسنج فوق وانواع اسید سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق AZ با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  PH سنج ، PHمتر و اسید سنج نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس الحموضه، و به انگلیسی PH METER, میباشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت PHمتر AZ 86502 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


PHمتر آزمایشگاهی رومیزی 86502 AZ

پی اچ متر آزمایشگاهی رومیزی AZ 86502

قابلیت سنجش PH و ORP و دما

همراه با پایه و گیره

دارای حافظه عددی

قابل اتصال به کامپیوتر

Web Statistics Clicky