نشت یاب گاز شهری (متان) کیمو KIMO FG-110


نشت یاب گاز شهری (متان) کیمو KIMO FG-110,نشت یاب,نشت یاب گاز,هیدرو کربن,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیطی,صنعتی,هوا,kimo,کیمو,فرانسه,leakage detectore,قلمی,پرتابل,آزمایشگاهی,نشت یاب متان,گاز متان,عکس,آنلاین
نمایش در اندازه واقعی

نشت یاب گاز شهری (متان) کیمو KIMO FG-110

GAS DETECTOR KIMO FG-110

دستگاه نشت یاب گازشهری KIMO FG-110 از نوع محیطی بوده و نشتی گازهای مشتعل شونده همچون متان، LPG و انواع هیدرو کربن ها را در محیط تا 10000 PPM نشان می دهد.

کاربرد: نشت یاب ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش گازهای مختلف پرداخته یا نشتی محیطهای ایزوله را نشان می دهند. نشت یاب FG-110 از نوع اول بوده و در تشخیص نشتی گازهای آتش گیرنده به کاربر کمک می کند.

 برند کیمو KIMO فرانسه نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش نشت یاب های گاز KIMO و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید نشت یاب گازشهری KIMO FG-110 و آگاهی از قیمت آن وانواع نشت یاب های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق KIMO با شرکت تماس بگیرید.

نام آن درانگلیسی  LEAKAGE GAS DETECTOR می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت نشت یاب گاز  KIMO FG-110 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

Web Statistics Clicky