ترمومتر تماسی KIMO TK-50 و KIMO TK-52


ترمومتر تماسی KIMO TK-50 و KIMO TK-52,کیمو,kimo,فرانسه,ترمومتر تماسی,ترمومتر تماسی,ترمومتر اینفرارد,ترمومتر میله ای,ترمو متر,ترموکوپل,ترمومتر دیجیتال,دماسنج لیزری,حرارت سنج لیزری,پراب دماسنج نوری,ترمومتر نوری,فروش,خرید,قیمت,دماسنج تفنگی,نمایندگی
نمایش در اندازه واقعی

ترمومتر تماسی KIMO TK-50 و KIMO TK-52

ترمومتر تماسی تک کاناله دو کاناله کیمو TK-50   TK-52

ترمومتر های تماسی TK-50 و TK-52: این ترمومترها  جزء دماسنج های با کاربرد صنعتی می باشد.

این دماسنج پرتابل با دقت بسیار بالا و سنجش دما تا 1760 درجه سانتی گراد بوسیله پرابهای تیپ K و J و T و S در دو نوع یک کانال و دو کانال در سنجش دمای سطوح کاربرد دارد.

برند فرانسوی کیمو KIMO نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دما سنج های تماسیKIMO  و دیگر برندهای مطرح دنیا توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید ترمومتر تماسی KIMO TK-50 و KIMO TK-52 و انواع ترموکوپل ها و پراب ها و آگاهی از قیمت ترمومتر تماسی فوق وانواع ترمومترهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق KIMO  با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  حرارت سنج، دماسنج صنعتی، ترمومتر نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس الحراره بالاشعه تحت الحمراء، درجه الحراره ، و به انگلیسی Thermometer می باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت ترمومتر تماسی KIMO TK-52 و KIMO TK-50 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


ترمومتر تماسی KIMO TK-50 و KIMO TK-52

ترمومتر تماسی تک کانال و دو کانال KIMO

رنج دمایی : وابسته به پراب -200…1760°C


ترموکوپل ها : K ، J ، S ، T


نمایش دو خطه

Web Statistics Clicky